Makaleler » Blog » Xiaomi Redmi Note 10 ile görücüye çıktı!

Xiaomi Redmi Note 10 ile görücüye çıktı!

Xiaomi, Redmi Note 10 özellikleri ile ilgili bilgiler yavaş yavaş sızmaya başaldı. Firma henüz resmi olarak modelle ilgili bilgi paylaşmış değil. Serinin Redmi Note 10 ve Redmi Note 10 Pro isimli iki modeli ile ilgili sızan bilgiler işe söyle:

Xiaomi Redmi Note 9 serisi satışları devam ederken bir yandan da Redmi Note 10 için çalışmalara devam ediyor. Sızan bilgiler ile elde edilen sonuçlar birer birer haber konusu oluyor.  Son olarak Xiaomi Mi 10T modelini görücüye çıkartan Xiaomi, Redmi Note 10 hakkındaki bilgiler ise sadece sızan bilgiler. Sızan ve haber konusu olan Redmi Note 10 için çokça dedaylı bilgi bulunuyorç

Redmi Note 10 Özellikleri

Redmi Note 10 için sızan bir çok bilgi ile özellikleri hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz. Sızan veya sızdırılan bilgilere göre Redmi Note 10, LCD panele sahip olacak. Bu özelliğe ilave olarak telefonda 5G destekli MediaTek Dimensity 720 işlemcisi kapasitesi yer alıyor. Redmi Note 10'un kamera özelliği ise 48 MP çözünürlüğünde olması bekleniyor. Redmi Note 10 Pro veya Redmi Note 10 Pro Max olarak isimlendirilen modellerde beklentilerin üzerinde özellikler bekleniyor.

108 MP Kamera Özelliği

Redmi Note 10 Pro  ve Redmi Note 10 Pro Max özellikleri arasında sızan bilgilere göre bu modelde değişik bir işlemci yer alması bekleniyor. Snapdragon 750G işlemcisi, bu seriye güç katacak özelliklerde.Dikakt çekici diğer bir özelliği ise telefonun arka tarafında 108 MP çözünürlüğünde beklentileri karşılayan bir kameranın olması. Özellikle 108 MP'lik kamera Redmi Note ailesinin segmentinde yeni ortaya çıkan bir durum.

Teknoloji meraklıları için ilginç ve farklı yenilikler barındıracak bu Xiaomi modeli ile mobil sektörde yenilikler devam edecek. Rekabet ve yarışın kızıştığı sektör covid-19 gibi engellere rağmen devam ediyor.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5