Babasından ilham alarak, doğaya zararsız plastik üretti
Gıda mühendisi Duygu Yılmaz, babasının her sabah düzenli olarak bir zeytin çekirdeği yutmasından esinlenerek zeytin çekirdeğinden biyoplastik üretiyor.
Astronotun DNA’sı dönüşte ikiziyle uyuşmadı
NASA’da astronot olarak bir yıl görev yapan Scott Kelly’nin DNA’sının, uzayda geçirdiği bir yıl sonunda dünyada kalan ikiz kardeşi Mark Kelly ile artık uyuşmadığı ortaya çıktı.
NASA’nın yeni gezegen gölemcisi yola çıkıyor
ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi NASA, 337 milyon dolar gibi ciddi bir bütçe ile yatırım yaparak ürettiği yeni uzay aracıyla yaşanabilir gezegenleri güneş sistemi dışındaki arayacak.
İnternet bağımlılığına için yazılım koruması
İnternet ve teknoloji bağımlılığının yaygınlaşmasını önlemek için, çocuklarının internet ve oyun kullanımını izleyebilmelerine olanak veren ve aileleri tarafından yönetilecek yazılımlar hazırlanacak.
İsveç’te vucuda enjekte edilen ’’çip kimlik’’ dönemi başladı
İsveçliler, teknoloji filimlerinde kurgulanan yöntem gibi deri altına enjekte edilen pirinç tanesi büyüklüğündeki çiplerle, kimlik kartı, tren bileti ya da anahtarını vucutlarında taşıyacak.
Müzelerdeki tarih yolculuğuna teknoloji ile çıkın
Teknoloji yenilikleri gün yaşamımızda gelişen uygulamalardan biri müzelerde gerçekleştirildi.. Müzelerde yaşama geçirilen interaktif uygulamalar ile ziyaretçileri gerçek bir tarih kurgusuna yolculuğuna çıkarıyor.
Zeka insan nöronları arasında bağlantıyı azaltıyor
Zeki insanların beyinlerinde serebral korteks ile nöronlar arasındaki bağlantıların minimum seviyeye indiği tespit edildi
birbiral.com Ahilik Yolundan yürüyecek
Birbiral.com Trend Etiket Kemer Deri Metal Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti’nin birinci elden birinci kalite satış yapan ve “Yerli ürünler, Yerli Markalar” ve “Bilinçli Alışveriş” sanal marketidir.
DeriTel Deri Cep Telefonu Kılıfları Satışa Sunuldu
DeriTel Türkiye’de üretilen hakiki deri cep telefon kılıfları ile “Deri ürünler, Yerli Markalar” konseptini benimsemiş bir markadır. Göz nuru, alın teri, el emeği ile
Cep Telefonu Kılıfında Yerli Marka “DeriTel
DeriTel Türkiye’de üretilen hakiki deri telefon kılıfları ile “Deri ürünler, Yerli Markalar” konseptini benimsemiş bir markadır. Göz nuru, alın teri, el emeği ile
Deritel Samsung Galaxy S6 Deri Kılıfları birbiral.com da
Türkiye’de üretilen hakiki deri Samsung Galaxy S6 kılıfları ile “Deri ürünler, Yerli Markalar” konseptini benimsemiş bir telefon aksesuarları markasıdır.
Deritel iPhone 8 Kılıfları www.birbiral.com ile satışta
DeriTel marka doğal deri iphone 8 kılıfları www.birbiral.com sanal marketinde satışa sunuldu. Deritel Türkiye’de “Deri ürünler, Yerli Markalar” konseptini benimsemiş bir deri ürünleri ve akıllı telefon aksesuarları markasıdır.
E-Bülten