Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri


Trend Etiket anlaşmalı kargo firması Sürat Kargodur. Trend Etiket tarafından birbiral.com sanal marketinden satışa sunulan tüm ürünler 50 TL üstü ücretsiz kargo ile Alıcılara ulaştırılacaktır.

Siparişi verdiğiniz an mail ile alıcılara sipariş bilgileri iletilir. Önce sipariş onayı, ürün hazırlık aşaması, kargo bilgileri mail ile alıcılara iletilir. En geç 24 Saat içerisinde kargoya verilen sipariş kargo bilgileri bir mail ile detaylı olarak alıcılara iletilir. Alıcılar ilgili kargo bilgileri ile kargo firmasının web adresinden kargo detaylarını öğrenebilirler.

Alıcılar tarafından siparişi verilen ürünler Sürat Kargo ile güvenli ve orjinal hali ile Alıcılara ulaştırılacaktır. Kargo teslimi anında Alıcılar ilgili kargoyu inceleyecek ve kargonun taraflarına ürünlerin orjinal hali ile teslim edildiğini kontrol edeceklerdir.
ürünlerde olası sorunların çıkması durumunda ürün Aras Kargo ile iade ediilmelidir. Alıcılar Mesafeli Satış Sözleşmesinde belirtilen tüm haklarını kullanma konusunda tüm kolaylıklar kendilerine gösterilecektir.

Bilinçli Alışveriş için birbiral.com daima üzerine düşen sorumluluğun bilincindedir.
 

 

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5