Makaleler » Blog » Üç yeni özellikle WhatsApp'a yenilik geliyor!

Üç yeni özellikle WhatsApp'a yenilik geliyor!

WhatsApp uygulamasını yeniliklerle güncellemeyi sürdürüyor. Popüller hale olmuş mesajlaşma uygulamasına tam 3 yeni özellik gelecek. WhatsApp Android Beta sürümünde ile uygulamaya geçecek 3 özellik, WhatsApp kullanımınızı yeni hale getirecek.

WhatsApp indirme sayısı dikkat çekiyor ve  en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Milyarlarca mobil kullanıcı, mesajlaşma trafiğini WhatsApp kullanarak yapıyor. Bu ilgi Facebook çatısı altında bulunan WhatsApp iOS ve Android uygulamalarını yeniliğe ve geliştirmeye itiyor. Kullanıcılarını memnun edebilmek için sürekli bir günceleme programı uygulanıyor ve yeni güncellemeler yine milyonlarca kullanıcıya yansıyor. Yapılan yenilikler önce  beta sürümlerde test ediyor ve sonuçları gözleniyor. Son WhatsApp Android Beta sürümü ile WhatsApp 3 yeni özelliği kavuşacak

WHATSAPP Duvar Kağıtları için yenilik

Android Beta uygulamasında ilk yeniliklerden biri WhatsApp duvar kağıtları uygulaması. Bu yeniliğe göre WhatsApp duvar kağıdı özelleştirmesi seçeneği sunacak. Kullanıcılar, her bir sohbet için ayrı bir duvar kağıdı seçebilme imkanına sahip olacak. Birden çok duvar kağıdı artık tüm sohbetlerin arka planını değiştirecek. Bununla birlikte şeffaflık ayarı seçeneği de sunacak olan WhatsApp, duvar kağıtlarını kişilerin tercihlerine göre ayarlamalarını sağlayacak.

Video 'Sessiz' Butonu

WhatsApp'tan video paylaşma işlemi kullanım içinde birçok kişinin sıklıkla uyguladığı eylemlerden biri. WhatsApp'ın ikinci yeniliği de tam video yollama seçeneğine odaklanıyor. WhatsApp artık kullanıcılarına bir sessize alma butonu seçeneği sunacak. Video paylaşırken çıkan ekranda sessiz seçeneği ile videolar tek bir tuşla sessiz olarak gönderilebilecek.

Daha Sonra OKU' Seçeneği

''Daha sonra oku'' ismi ile gelen  yeni WhatsApp özelliği ise WhatsApp arşivlenmiş sohbetler özelliğinin daha da geliştirilmiş hali için seçenek sunuyor.  Daha sonra oku özelliği ile arşivlenmiş mesajlar daha iyi yönetilebilecek.

WhatsApp'ın yeni özelliklerinin ne zaman kullanıma başlayacağı ise  henüz belli değil. Üç yeni özelliğinin kısa zamanda hem WhatsApp iOS hem de WhatsApp Android kullanıcılarının hizmetine sunulması bekleniyor.

Birbiral teknolojiye bir adım.

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5