Makaleler » Blog » Tiktok Videoları İphone'a Nasıl İndirilir?

Tiktok Videoları İphone'a Nasıl İndirilir?

 

Tiktok Videoları İphone’ a Nasıl İndirilir?

Tiktok videoları İphone’a nasıl  indirilir? Bu sorunun cevabını bulmak için doğru adrestesiniz. Her şeyin dijitalleşmeye başladığı günümüzde artık insanlar eğlenme ve sosyal aktivitelerini bu dijital uygulamalarla sağlamakta. Bu uygulamalardan son zamanlarda en popülerleşen Tiktok adında bir video paylaşım uygulaması. Kullanıcılar 15’ er saniyelik senkronize videoları  çeşitli müziklerle düzenleyip, uygulamaya yükleyerek hem eğlenip hem de sosyalleşerek keyifli vakit geçiriyorlar. Tiktok’taki videolar kısa olması sayesinde sıkılmanıza imkan vermeden uygulamada uzun süre geçirebilmenizi sağlıyor. Peki bu videoları  çevrimdışı olarak izlemek ya da telefonunuza indirmek isterseniz ne yapmalısınız? İşte bu sorunuzun cevabı için yazımızı okumaya devam etmelisiniz. Tiktok videosunu İphone’a  indirme işlemini yaparak indirmek istediğiniz videoları çevrimdışı izleyebilir, arkadaşlarınıza Twitter , İnstagram, Whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz. Tiktok video indirme işlemi gayet zahmetsiz ve pratik.

Uygulama Üzerinden  Tiktok Videoları İphone’a Nasıl İndirilir?

Tiktok üzerinden  bu videoları indirme seçeneği olduğu gibi İphone’a özel ücretsiz olarak kullanıma açık olan “Save Tok” uygulaması sayesinde kişiler Tiktok kullanırken bu videolarla ilgili düzenlemeleri  yapabilirler. Save Tok sayesinde Tiktok videolarını galerinize indirebilir,  Shazam ile orda geçen müzikleri bulabilir, videoları kırpabilir, yavaşlatıp ,hızlandırabilirsiniz. Bu uygulamayı edinmek isteyen kullanıcılar “Apple Store” dan indirebilirler. Tiktok için geliştirilen bu uygulama popülerleşen video çekimlerinde zamandan tasarruf sağlaması sayesinde gelecekte daha çok popülerleşecek gibi duruyor.

Tiktok Video Nasıl İndirilir?

Tiktok’tan  İphone’a video indirme işlemi Tiktok  uygulamasının  kendisindeki indirme özelliği sayesinde direkt uygulamanın kendisinde yapılabiliyor. Bu özellik kişinin herkese açık, eğlenceli, kısa videoları kolaylıkla cihazına indirebilmesini sağlıyor. Aşağıdaki sıralamayı takip ederseniz siz de bu indirme özelliğinden siz de  yararlanabilirsiniz.

  • Öncelikle telefonunuza Tiktok uygulamasını indirin ve açın.
  • Uygulamanın içerisinde ilgili video üzerine tıklayın.
  • Videoyu açınca sağ tarafta bulunan  paylaş butonuna tıklayın.
  • Açılan menüdeki videoyu indir butonuna tıklayın.

Seçmiş olduğunuz video son adımı takip ettikten sonra arka planda indirilip, telefonunuza kaydolacaktır. İndirmiş olduğunuz videoyu cihazınızın Fotoğraflar uygulamasına bakabilirsiniz Bu adımlar sonrasında Tiktok videosu Iphone’a nasıl indirilir  sorusunun cevabına ulaşmış oldunuz.

Uygulamalar yoluyla TikTok indirme

Bazı popüler üçüncü taraf TikTok indirme uygulamalar şunları içerir:

Tikmate: Tikmate, TikTok videolarını filigran olmadan indirmenize izin veren ücretsiz bir uygulamadır.
Tik Tok Downloader: Tik Tok Downloader, TikTok videolarını filigran olmadan indirmenize izin veren başka bir ücretsiz uygulamadır.
SaveFrom.net: SaveFrom.net, TikTok dahil çeşitli web sitelerinden video indirmenize olanak tanıyan bir web sitesidir.

Ekran kaydedici kullanın: İçerik oluşturucunun indirmesine izin vermediği bir TikTok videosunu indirmek istiyorsanız videoyu oynatılırken kaydetmek için bir ekran kaydedici kullanabilirsiniz.

iPhone için aşağıdakiler gibi çeşitli ekran kaydedici uygulamaları mevcuttur:

QuickTime Player: QuickTime Player, çoğu Mac'te önceden yüklenmiş olarak gelen ücretsiz bir uygulamadır.
Ekran Kaydedici: Ekran Kaydedici, App Store'da bulunan ücretsiz bir uygulamadır.
AZ Screen Recorder: AZ Screen Recorder, App Store'da bulunan ücretli bir uygulamadır.

TikTok videolarını yaratıcının izni olmadan indirmenin TikTok'un hizmet şartlarına aykırı olduğunu unutmayınız. İzinsiz video indirirken yakalanırsanız TikTok hesabınız yasaklanabilir.

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5