Makaleler » Blog » Sigara Dumanını Hapseden Kova Çöp Kutusu Küllük

Sigara Dumanını Hapseden Kova Çöp Kutusu Küllük

Sigara Dumanını Hapseden Kova Çöp Kutusu Küllük Bufer marka ile aracınızda sigaranın etkilerini an aza indireceksiniz.

Aracınız ile birlikte, işinizde, evinizde ve kapalı alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz pratik ve faydalı bir sigara aksesuarı. Bu ürün ile sigara kokusuna ve rüzgarda küllerin uçmasına engel olacaksınız.

Üstelik sigarayı söndürmeniz için çok fazla zaman ve emek harcamadan sigara küllüğünün içine atın ve sönsün.
Birbiral olarak bizler sağlıklı bir yaşam için sigara kullanımını asla tavsiye etmiyoruz. Sigara içmeden kendini alamayan sigara kullanıcıları için pratik bir ürünü sunmak bizim için iyi bir hizmet.
Araçın markası ve modeli ne olursa olsun her taşıtta kullanılabilir. Şık bir görünüme sahiptir. Aracınızın içinde tamamlayıcı bir aksesuar olarak araç içi ile uyumludur.

Çıkarılabilir kapağı sayesinde temizlerken zorluk çekmezsiniz. Yıkayabilir silebilir ve çamaşır makinesi ile temizlenebilir. Özel yanmaz malzemeden üretildiği için sigaranın ateşinden etkilenmez.
Birbiral.com sizlere güvenli ve garantili Sigara Dumanını Hapseden Kova Çöp Kutusu Küllük ürünü garantili olarak ulaştıracaktır.
Sigara içmekten vazgeçmeniz veya hiç kullanmamanız birbiral için önerilen en iyi tercihtir. Lütfen sağlığınız için sigara tüketiminden uzak durun. Sevdiklerinizi uzak turun.
 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5