Makaleler » Blog » Samsung - Hayata İz Bırakmaya Devam Ediyor!

Samsung - Hayata İz Bırakmaya Devam Ediyor!

Samsung markasının yaratıcısı

Samsung markasının firma kurucusu Lee Byung-Chul’dur. 1938 yılında, sektörün içinde faaliyete başlamış Samsung isminin Korece anlamı 3 yıldızı ifade eden, büyük güçlü ve sınırsız kelimelerinin anlamlarını temsil eder. En çok tercih edilen telefon markaları arasında yerini almaktadır. Güney Kore'de merkezi Seul olan, endüstri, reklamcılık, finansal hizmetler, iletişim teknolojileri, inşaat, eğlence, tıbbi hizmetler ve holding gibi birçok alanda faaliyet gösteren başlıca önemli firmalar arasındadır. Samsung’un merkezi Güney Kore’dir. Daha sonrasında Samsung firması, yakın ülkelerde üretime başlayarak dünyanın dört bir yanına yayılmış farklı ülkelerde de faaliyet bulunmakta ve Samsung ürünlerinin üretimleri bu şekilde yaygınlaşmış gelişmiştir. 2022 yılının en iyi küresel telefon markaları arasında 62,5 milyar değeri ile ilk 3'te yerini alan bir telefon markası olmuştur.

Samsung Telefonların Farkları Nelerdir?

Samsung markası, bilgisayardan tablete, televizyondan buzdolabına, fırından çamaşır makinesine daha birden fazla ürettiği ürünlerin yanı sıra telefon üretimi konusunda kendini geliştiren firmaların arasında 3. sırada yer alır. Samsung’un, çeşitli modelleri ve teknoloji özelliklerinin yanı sıra telefonlarının en önemli özelliği olan işlemcileri, geliştirilmiş ve fonksiyonunun artmış olması gözlemlenmektedir. Akıllara takılan ilk soru ise Samsung marka telefonlar suya dayanıklı mıdır? Suya, toza dayanıklı telefonlar arasında iddiasını koruyan Samsung telefonlar, yapılan araştırmalara göre 1.5 metre derinlikte 30 dakika süre ile dayanıklılığını korumaktadır.

Samsung Akıllı Telefon Modelleri

Telefon alırken dikkat edilecek kriterler listesindeki tüm maddelere sahip olan Samsung markası, ihtiyaçları karşılayan ürünlerinin kaliteli olması, işlevselliği, dayanıklılığı, kullanışlılığı ve fiyat konusunda her bütçeye uygun olması ile ön plana çıkmaktadır. En iyi Samsung marka telefonlar, şu şekilde sıralanmaktadır; Samsung Galaxy S22, Samsung Galaxy S21 FE, Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy S22 Plus, Samsung Galaxy S21 Ultra, Samsung Galaxy A73, Samsung Galaxy A53 gibi birçok güzel özelliklere sahip çeşitliliği fazla olan telefonda da dünyada kendini kanıtlamış en çok tercih edilen marka olmayı başarmıştır. Samsung, yeteneğini ve teknolojisini küresel topluma yarar sağlayacak üstün ürün ve hizmet anlayışı ile ilerleyerek telefon sektöründe de bir numara olmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Samsung telefon modellerini samsung S Serisi, M Serisi, Note Serisi, J Serisi, A Serisi altında toplamıştır. Model sayısı itibarı ile mobil markalar içinde öncüdür. Bu modellere ait telefonlarda fiyat aralıkları model kullanıcılara hitap etmektedir.

birbiral.com teknoloji servisi sundu.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5