Makaleler » Blog » Restoranlarda "HesapAl" ile telefonla akıllı ödeme

Restoranlarda

Akbank ve MasterCard desteğiyle hayata uygulamaya başlayan son  “HesapAl” uygulaması ile restoranlarda akıllı telefonlar üzerinden hesap ödenebiliyor.

HesapAl ile kolay ödeme

Akbank ve MasterCard tarafondan yapılan ortak açıklamasına göre, HesapAl uygulamasıyla anlaşmalı restoranlarda mobil cihazlarla sipariş vermekten hesap ödemeye kadar tüm yemek işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde yaşanabiliyor. MasterCard tarafından sağlanan mobil ödeme yazılımı sayesinde kredi kartı bilgilerinin bir kere uygulamaya kayıt edilmesi yeterli oluyor ve kart bilgileri Hesap Al uygulamasında tutulmadan ödeme işlemleri güvenli bir şekilde tamamlanıyor.

Hesap Al uygulamasında ücretsiz olarak akıllı cep telefonlarına yüklenebilecek, mekan ve yemekler hakkında görüş paylaşmak, puanlama yapmak, diğer kullanıcıların yorumlarına göz atmak, geçmiş siparişleri görmek ve yemek yeme istatistiklerine gibi bir çok uygulamaya sahip olmak mümkün hale geliyor.

Uygulama ile müşteriler kendi hesaplarını takip edebilecek ve böylelikle hataların önüne geçilmiş olacak. Hesap Al” uygulaması Kullananlara özel promosyon, fırsat ve ikramlar da ekstra olarak uygulamalar müşterilerin avantajları arasında.

Üstelik Akbank’a ait Axess, Wings ya da Free kredi kartı kullanıcıları, kartlarını HesapAl’a tanımlatarak ödeme yapmaları halinde yüzde 10 indirim exstra kazançları oluyor.

Oturduğun yerden ödeme

HesapAl uygulamasını kullanan müşteriler, bir restoranı ziyaret edip yemek yemeye gittiklerinde oturdukları  masada bulunan QR kodunu uygulamaya sokarak restoranın program menüsüne erişebiliyor, yemek siparişini kendileri garsona ihtiyaç duymadan tamamlayabiliyor.

Yemeğin sonunda yine uygulama üzerinden gelen hesap, tek dokunuşla güvenli ve hızlı bir şekilde MasterCard’ın mobil ödeme teknolojisi ve Akbank’ın HesapAl’a sağladığı üye işyeri altyapısı sayesinde telefonla ödenebiliyor.

Teme içme sektöründe teknoloji ve akıllı telefon uygulamasını ödeme sistemi ile birleştiren yeni Hesap Al uygulaması hayatımızı yeni bir zenginlik katmış olacak.

Akıllı cep telefonu cihazlarınızı daha iyi muhafaza etmek için A Kalite DeriTel telefon kılıflarının önemi bir kez daha artmış oluyor.
Yeni uygulamanın akıllı telefon kullanıcılarına heyecan getireceği ümidi ile…

 
 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5