Makaleler » Blog » Puzzle'de En İyi Marka Hangisi?

Puzzle'de En İyi Marka Hangisi?

Puzzle'de En İyi Marka Hangisi?

Puzzle alırken kesimin düzgünlüğü, canlılığı ve kalitesi önemli olduğu için Puzzle'de en iyi marka hangisi? sorusuna detaylı yanıt vereceğiz. En iyi marka denildiğinde akıllara ilk Art Puzzle markası gelebilir. İsviçre markası olan Art Puzzle, ahşap puzzle üretimi de yapmaktadır. Bunların yanı sıra alabileceğiniz en iyi makamları aşağıda listeledik.

    1.Art Puzzle

    2.Trefl Puzzle

    3.Anatolian Puzzle

    4.Educa Puzzle

    5.Ravensburger Puzzle

    6.Clementoni Puzzle

    7.Gold Puzzle

    8.KS Games Puzzle

    9.Puzz Puzzle

    10.Masterpieces Puzzle

    11.Jumbo Puzzle

    12. Gordion Puzzle

    13.Castorland Puzzle

     14.Springbok

     15. Cobble Hill

     16. Schmidt

      17. Heye

Art Puzzle, ünlü tablolar, fotoğraflar ve dijital sanat eserleri de dahil olmak üzere çok çeşitli yüksek kaliteli yapbozlar üreten bir Türk şirketidir. Art Puzzle bulmacaları, yüksek kaliteli malzemeleri, hassas kesimleri ve güzel sanat eserleriyle bilinir.

Trefl, Avrupa'nın en büyük puzzle üreticilerinden biri olan Polonyalı bir şirkettir. Şirket 1985 yılında kuruldu ve o zamandan beri 1 milyarın üzerinde puzzle üretti. Trefl bulmacaları çeşitli boyutlarda ve zorluk seviyelerinde mevcuttur ve manzaralar, hayvanlar, sanat ve popüler kültür dahil olmak üzere çok çeşitli temalara sahiptirler.

Anatolian Puzzle, kaliteli malzemeleri, hassas kesimleri ve güzel sanat eserleri ile tanınan bir Türk yapboz markasıdır. Şirket 1990 yılında kuruldu ve o tarihten bu yana Türkiye'nin önde gelen yapboz üreticilerinden biri haline geldi.

Educa Puzzle, ünlü tablolar, fotoğraflar ve dijital sanat da dahil olmak üzere çok çeşitli sanat eserlerini içeren yüksek kaliteli yapbozlar üreten bir İspanyol şirketidir. 

Ravensburger, 130 yılı aşkın süredir yüksek kaliteli bulmacalar üreten bir Alman şirketidir. Ravensburger bulmacaları yüksek kaliteli malzemeleri, hassas kesimleri ve güzel sanat eserleriyle tanınır.

Clementoni, dünyanın önde gelen yapboz üreticilerinden biri olan bir İtalyan şirketidir. Şirket 1947'de kuruldu ve o zamandan beri 1 milyardan fazla bulmaca üretti.

Gold Puzzle, kaliteli malzemeleri, hassas kesimleri ve güzel sanat eserleriyle tanınan bir Türk yapboz markasıdır. Şirket 2000 yılında kuruldu ve o günden bu yana Türkiye'nin önde gelen yapboz üreticilerinden biri haline geldi.

KS Games, yüksek kaliteli yapboz bulmacaları üreten bir Alman şirketidir. Şirket 1992 yılında kuruldu ve o zamandan beri Avrupa'nın önde gelen yapboz üreticilerinden biri haline geldi

Yukarıda kısaca belirttiğimiz Puzzle markaları hem Türkiye'nin hem de dünyanın en iyi markaları olarak bilinmektedir. Özellikle puzzle kesimleri sorunsuz ve pürüzsüzdür. Eğer sevdiğiniz birine kaliteli bir puzzle hediye etmeyi düşünüyorsanız belirttiğimiz markalardan birini tercih edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Puzzle Markaları Nelerdir?

En çok tercih edilen puzzle markaları arasında Art Puzzle, Educa Puzzle, Anatolian Puzzle, KS Games Puzzle, Trefl Puzzle ve Ravensburger Puzzle markaları tercih edilmektedir.  Kaliteli kesim ve canlılığı ile sizler de bu markalı Puzzle çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Zamanını verimli geçirmek isteyenlerin en çok tercih ettiği ürün Puzzle'dir. Özellikle çocukların gelişimlerine katkı sağlayarak dikkat becerilerini geliştirmektedir. Çocuğunuz için en uygun puzzle markası arıyorsanız KS Games Puzzle çeşitlerini satın alabilirsiniz. Özellikle Educa çocuk puzzle çeşitleri, Art çocuk puzzle çeşitleri ve Anatolian çocuk puzzle çeşitleri tercih edilebilir.

Puzzle Ölçüleri

En ucuz puzzle her zaman en az parçalı olandır. 50 parça, 500 parça, 1000 parça ve 2000 parça gibi çok sayıda puzzle çeşidi bulunmaktadır. Çocuklar için 50 parçalı puzzle tercih edilirken, yetişkinler için 5000 parça uygun olacaktır. Özellikle çocukların puzzle çeşitleri parça olarak az olduğu için daha uygun fiyattadır. Özel günlerde sevdiğiniz kişiye hediye etmek için oldukça ideal bir fikir olabilir. Yüzlerce puzzle çeşidi arasında istediğiniz kategoride puzzle seçebilirsiniz. Çocuklar için eğitici puzzle çeşitleri, 3D puzzle ve daha pek çok çeşit bulunmaktadır. Puzzle'de en iyi marka hangisi? diyorsanız Art, Trefl, Educa ve Anatolian puzzle satın alabilirsiniz.

birbiral hobi aksesuarları online sanal marketi iyi eğlenceler diler.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5