Makaleler » Blog » Pokemon emoji uygulaması ile Pokemoji uygulaması

Pokemon emoji uygulaması ile Pokemoji uygulaması

Pokemon GO ile Pokemoji

Pokemon GO sevenler için pokemoji ismi ile anılan emoji uygulamasını devreye sokuluyor. Bu konuda sizi heyecanlandıracak ve sevindirecek bir haberimiz var. Pokemoji isimli uygulama ile Pokemon emojilerine bürünebilir ve oyununuzu bu uygulama ile daha canlı ve eğlenceli yapabilirsiniz..

Akıllı telefonlar, sosyal ağlar ve mesajlaşma uygulamaları ile emoji karakterleri teknoloji kullanıcılarının yaşamına girmiş durumda. Artık her gün karşılaştığımız ve aktif olarak kullandığımız bu uygulama ile daha kısa ve daha görsel mesajlar verme olanağı artık alışkanlık haline geldi.. Bu alışkanlığınızı  Pokemon GO oyunu ile birleştirebilir ve daha canlı dinamik bir uygulama imanı yakalayabilirsiniz.

 iOS işletim sistemli iPhone ve iPad kullanıcılarını şimdilik ilgilendiren bu haberimizde, sizler için yeni bir uygulamanın kapılarını aralayabilirsiniz.  Uygulamanın adı Pokemoji İsmi ile akıllı telefonda eğlence arayanlara sunuldu. Sadece 5 MB büyüklüğe sahip olan bu ücretsiz uygulamanın içerisinde çok sayıda emoji karakteri barındırıyor.

Kevin Magalhaes ve Laureen Minet tarafından geliştirilen bu uygulama, sizlere Pokemon emojileri sunuyor. Çok sayıda Pokemon emojisi barındıran uygulama ile çektiğiniz fotoğraflara sevdiğiniz Pokemon karakterlerini ile birleştirerek daha canlı ve farklı mesajları tüm dostlarınıza sunabilir ve paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Yerleştirilen emoji karakterleri istenildiği gibi büyültülüp küçültülebiliyor. Bir fotoğrafa birden fazla görsel eklemek gibi faklı özellikler kullanımınıza sunuluyor.

pokemoji-650x360

Poke toplar ve Pokemon karakterleriyle öz çekimlerinizi ve fotoğraflarınızı  faklı anlatımlar ve görsellik ile süsleyebilirsiniz. Uygulama ayrıca ilerleyen zamanlarda özel filtreler geleceğini de vaad ediyor.

Ancak şu an için tüm akıllı telefon kullananlara iyi bir haber veremeyeceğiz. Şimdilik uygulama Android işletim sistemi için Google Play Store’da yer almıyor. Dolayısıyla şimdilik sadece Apple ürünleri tarafı bu uygulamadan faydalanabiliyor.

Bu uygulamanın tüm akıllı telefon kullanıcılarının hizmetine ne zaman sunulacağı konusunda bir bilgi veremeyeceğiz. İlerleyen günlerde sanal dünyaya bilgilerin sızacağını tahmin ediyoruz.

Pokemon Go oyunu daha iyi deneyimlerle uygulamak için sizlere kolay ve eğlenceli oyunlar diliyoruz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5