Makaleler » Blog » Pil ömrünü iki katına çıkartan uygulama

Pil ömrünü iki katına çıkartan uygulama

Android işletim sistemli telefonlar için çıkartılan yeni uygulama ile pil ömrünüzü iki katına çıkartmayı hedefliyor.

Akıllı telefonunuzda pil ömrünü optimize etmek önemli bir konu. Günümüz akıllı telefonlarının yoğun kullanılması teknoloji meraklıları en büyük karşılaştığı sorun batarya ömrünün kendi hızlarına kavuşamaması.

Son teknoloji mükemmel telefonlar kullanıcının hızına erişemiyor. Buda akıllı telefon kullanıcılarında sorun yaratıyor. Kullanıcıların pil ömrü ile ilgili sorunlara çözüm geliştirdiği ve çalışmaların yoğun devam ettiği diğer bir geçek.

Mesel Samsung son geliştirdiği  telefonlarına Ultra Power Saving modunu ekledi. Bu mod ile birlikte cihazın pil ömrü yazılımsal olarak arttırıldı. Bu tasarruftan faydalanmak için cihazınızın bazı özelliklerini devre dışı bırakmanız gerekiyor. Buna benzer bir uygulama da farklı cihazlar için geliştirildi.

Pil ömrü optimize edilebilir

Savee: Battery Saver Optimizer telefon kullanıcılarının  cihazlarında pil ömrünü ikiye katına çıkaracak uygulamayı sunduğunu duyurdu. Bu uygulamanın istenilen performansı gösterip merak konusu.

Akıllı telefon cihazlarınızı lütfen dikkatli kullanınız. Gün boyu yoğun olarak kullanılan akıllı telefonlarınız için planlı ve yönetilebilir bir uygulama içinde olun.

Birbiral deri ve teknoloji aksesuarları markası ile yerli ürünleri teşvik edecek

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5