Makaleler » Blog » Nihat Vural Birbiral E ticarette büyüyecek

Nihat Vural Birbiral E ticarette büyüyecek

Birbiral.com sanal marketi ticari yaşama başladı. Yerli Ürünler, Yerli markalar konsepti ile sanal ticarette yeni başlangıç yapan marka Nihat Vural öncülüğünde değerli çalışma arkadaşları ile start aldı.

Nihat Vural 2008 yılında domain tescili yapıldığında hayalim “Yerli Ürünler, Yerli Markalar” olan bir e ticaret markası olmaktı. Bu hayalimi gerçekleştirmek için 2020 yılının haziran ayından itibaren birbiral.com sanal mağazasını ticari yaşama kazandırdık. Yavaş ve sağlam bir altyapı kurarak adım adım e ticarette var olmayı planlıyoruz.

Başlangıç için marketimizde bulunan ürün gurupları şunlardır. Telefon aksesuarları, Tablet Aksesuarları, Akıllı Saat aksesuarları, deri telefon kılıfları, deri bileklikler, teslim taşı, gümüş kolyeler, Macbook Aksesuarları, deri çantalar, plaj çantaları, Puzzle, Puzzle çerçeveleri, hobi ürünleri.

Yaşamı kolaylaştıracak ve kaliteli ürünleri minimum kar ile satacak sanal marketimizin ticari yaşama başlaması her geçen gün büyüyen e ticaret sektörüne yeni bir nefes kazandıracak.

Bilinçli alışveriş, hesaplı alışveriş, kolay alışveriş, birinci elden alışveriş gibi bir çok politikayı benimseyen birbiral.com başlangıç zamanla yerli ürün satışına yönelecek. Türkiye’de yeni bir konsepti aşama aşama yakalamaya çalışacak ve politikası ile örnek olacak.

Bir çok ilklerin geride kaldığı e ticaret sektöründe kızışan rekabete ve alışveriş çılgınlığa kendini kaptırmadan yoluna özgün bir çizgi ile devam edecek. 2020 yılına damgasını vuran iki konu caovid 19 ile e ticaret oldu.

Birbiral.com e ticaret yaşamında yaptığı başlangıcı adım adım büyüterek sürdürecek. Deneyimli yönetim kadrosu, çalışkan çalışma ekibi e ticaret sektöründe bizde varız demek şimdilik başlangız.

Yönetim kadrosunda Nihat Vural, Emirali Kılıç, Uğurcan Birkal, Kenan Birkal yer almakta. Deneyim ve ticari yaşamda örnek birer yönetici olan kadromuzun çalışmaları her geçen gün daha fazla bilinecek ve takdir toplayacaktır.

Birbiral Kolay ve Kaliteli Sanal Marketi tüm dostlara şimdiden teşekkür eder, tüm paydaşlarımızdan öneri ve destek bekleriz. Birbiral.com’un logosunu yapan dostumuz İbrahim Seyfullah Kargı’yı saygıyla anıyoruz.

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5