Makaleler » Blog » Konfeksiyon Yan Sanayiciler Derneğinden Sanal Fuar etkinliği

Konfeksiyon Yan Sanayiciler Derneğinden Sanal Fuar etkinliği

Konfeksiyon Yan Sanayiciler Derneğinden Sanal Fuar etkinliği

V.TEKSTİL AKSESUARLARI TREND VE İNOVASYON etkinliği ismi ile düzenlenen fuar- 17 - 18 - 19 KASIM 2020 VIRTUAL EXCO FAİR tarihleri arasında sanal olarak düzenlenecektir.

Fuarımız tekstil aksesuarları üreten firmaları kapsamaktadır. Modanın vazgeçilmezi olan detayları üreten ve dünyaya sunan sektörün lider firmaları sanal fuarımızda yerlerini alacaklardır. Geleceğin trendleriyle buluşmak ve modayı yaşayan firmalarımızla tanışmak için fuarımız Türkiye’nin ve Dünya’nın en önemli platformları arasında yer almaktadır. İnovatif, çevreci, doğal ve güçlü üretim yapısıyla katılımcı firmalarımızın en trend ürünleri V.Tekstil Aksesuarları Trend ve İnovasyon Etkinliği’nde yerini alacaktır.

KONFEKSİYON YAN SANAYİ SEKTÖRÜ

Birçok farklı endüstri için ara ürün üreten bir sanayi koludur. Sektörün uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimi sonucunda ortaya çıkan Tekstil Aksesuarlar Trend ve İnovasyon Etkinliği ise, Konfeksiyon Yan Sanayi sektörünün gelecek projeksiyonuna yön vermek amacıyla kurgulanan bir organizasyondur. Firmaların yeni koleksiyonlarını ve ürünlerini sunacağı bu organizasyonla hazır giyim firmaları, inovatif ve en yeni trendlere sahip tekstil aksesuarlarını birebir görme fırsatını yakalayacaklar. KYSD önderliğinde yapılacak bu organizasyonla hem hazır giyim ve moda sektörünün hem de konfeksiyon yan sanayi sektörünün büyük bir ivme yakalaması beklenmektedir.

Fuar Kamu kuruluşları ve sivil ticari örgütleri desteği ile düzenlenmekte ve tekstil sektörüne değer katar tekstil aksesuarları firmalarını içine almaktadır. Tekstil üretiminin önemli katkı yapı taşları içinde olan aksesuar firmaları covid 19 ile gelişen sorunları aşmak üzere sanal olarak ziyaretçileri beklemektedir.

Sektöre güç katan firmaları düzenledikleri etkinlik açısından kutlarken firmamız Trend Etiket’de sanal fuarda yerini aldı. Tüm dostlara duyuruluz.

KYSD - KONFEKSİYON YAN SANAYİCİLERİ DERNEĞİ
Adres: Giyimkent Sitesi 11. Sokak No: 33 Esenler - İstanbul
Tel: 0212 438 12 96 - 97 Fax: 0212 438 12 98
E-Posta: kysd@kysd.org.tr Web: www.kysd.org.tr

SANAL FUAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5