Makaleler » Blog » Kahverengi Örmeli Siyah Bileklik Deritel Hakiki Gerçek Deri

Kahverengi Örmeli Siyah Bileklik Deritel Hakiki Gerçek Deri

Deritel Hakiki Deri Bileklik

BOYUTU : M kalıp 17-18 CM

Deritel bileklikler yaşamınıza değer katacak. Bizler bu bakış ile sizlere yen deri bileklik modellerini üreterek satışa sunduk. Deri bilekliklerin tamamı doğal ürünlerden üretildi. El emeği ile titiz ve özenle Türkiye’de üretildi.

Sanal marketimizde satışa sunduğumuz tüm deri bileklikleri aynı gün kargo ile size ulaştırma sürecini başlatıyoruz.
.
Bileğinize kolayca takıp çıkaracağınız ürünler, çelik kapama rahatlıkla kapayıp açabileceksiniz. Deritel bileklik modelleri ile teniniz ve kıyafetleriniz ile uyumlu bir ürünü bulabileceğiniz ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Tasarımı, kalitesi, el üretimi, farklı modelleri, doğala derisi ile sizlere harika bileklikler ürettik ve marketimizde sunduk. Ayrıca sağlığınıza zararlı hiçbir madde ürünlerimizde bulunmaz. Bu özelliği ile tam bir çevreci bileklik

Şık ve özgün bileklikler

Deritel markası olarak sizlere şık ve özgün tasarlanmış bileklikler sunmak bizim için önemli. Tasarım ve model konusunda önerileriniz olursa lütfen bizimle paylaşın. Tasarım ve üretim ekibimiz sizlerden gelecek önerileri kesinlikle dikkate alacak.

Siyah deri üzerine kahverengi örme ile işlenmiş ve çelik kapama ile kapanmış Deritel örmeli siyah kahverengi bilekliği A kalite bir üründür. Sağlığınıza zarar vermez. Uzun süre gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bileğinizi süsleyecek ve sizi mutlu hissettirecek ürünleri en doğal ürünler ile üretiyoruz. Bizi takip etmeye devam edin.

Bileklik Özellikleri

Ürün Kodu: B15 Ürün Ebadı : S, M, L, XL dir. .Unisex olarak erkek ve bayanlar tarafından kullanılır. Genç ve yetişkinlerin daha fazla tercih ettiği bileklik modelidir. Kaliteli ve öğün tasarımdı.

https://deritel.com

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5