Makaleler » Blog » Iphone'da Gizli Klasör Nasıl Oluşturulur?

Iphone'da Gizli Klasör Nasıl Oluşturulur?

Iphone’da Gizli Klasör Nasıl Oluşturulur?

Iphone ve Ipad kullanmakta olan kişiler Iphone’da gizli klasör nasıl oluşturulur? Sorusunun yanıtını merak etmektedir. İOS işletim sistemi kullanılarak gizli klasör ya da gizli uygulama kısa yolu oluşturabilmektedir. Gizli klasör oluşturmak için birtakım basit adımlar gerçekleştirilmektedir. Iphone’da gizli klasör yapıldıktan sonra onları bulmak bir hayli zaman alabileceğinden kısa yol oluşturmak gerekmekte ve bu sayede bulma işleminiz de pratik hale gelmektedir. Ayarlar uygulaması ile fotoğraflar kısmını seçip gizli albümün yanında yer alan anahtarın gri kapalı konumunda aktif olup olmadığına bakmalısınız.

Iphone Gizli Klasör Neden Kullanılır?

Iphone kullanıcıları cihazları üzerinde bulunan dosyaları farklı nedenlerden dolayı saklayabilmektedir. Cihazınıza bazı insanların giriş yapması halinde görmelerini istemediğiniz belgeleriniz olabilmektedir. Bu durumlarda Iphone cihazında yapılacak olan gizli klasör sayesinde bilgilerinizi kolaylıkla saklamanız mümkündür. Ayrıca hu gizlilik özelliği ile Iphone cihazınızda bulunan ve kullanmakta olduğunuz uygulamaları da gizleyebilirsiniz. Iphone gizli klasör neden kullanılır? sorusu için verilecek cevaplar bunlardan oluşmaktadır.

Iphone Gizli Klasör Ne İşe Yarar?

Iphone gizli klasör nedir? Sorusu kadar bunun ne işe yaradığı ve Iphone kullanıcıları tarafından neden kullanılmakta olduğunu da bilmek gerekir. Aksi takdirde bunun amacını ve kullanım aşamalarını bilmeden amacına uygun kullanmış olmamaktasınız. Bu yüzden ilk olarak gizli klasör oluşturma yapmadan önce ne olduğunu neden gerekli olduğunu ve neleri kolaylaştıracağını bilmeniz gerekmektedir.

Bu özelliğin kullanılmasıyla birlikte Iphone gizli klasör ne işe yarar? sorusunun yanıtını almaya başlarsınız. Özel fotoğraflar, dosyalar ya da kimsenin görmesini istemediğiniz her şey bu sayede gizlenmiş olarak güvenli bir ortam sağlamış olursunuz.  Aynı zamanda cihazınızı merak eden kişiler sizden habersiz telefonunuzu eline aldığında güvenli şekilde endişe duymadan gizlemek istediklerinizi gizlemiş olursunuz.

Tam anlamıyla cihazında güvenliği sağlamak isteyenler olacağı için güvenlik sağlayabilmek mümkünken bunun için önlem alınabilmektedir. Telefonunuzu güven hissetmediğiniz bir yerde unutmuş dahi olsanız klasör sayesinde endişe etmenize gerek kalmayacaktır. Bu alternatifi kullanmak için ilk olarak  Iphone’da gizli klasör nasıl oluşturulur? Sorusunun yanıtını bilmek ve aktif hale getirmek önemlidir.

Deritel Apple iphone aksesuarları online sanal marketi.

 

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5