Makaleler » Blog » Iphone'a Film İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Iphone'a Film İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Iphone’a Film İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Iphone’a film indirme işlemi nasıl yapılır? Iphone film indirme işlemi ne kadar zordur hepimiz biliriz.  Apple’ın yürüttüğü politikalardan dolayı android telefondaki program yükleme ve indirme kolaylığı Iphone’larda belli programlar dahilinde vardır.

Çoğumuz film veya dizi izlemeyi severiz. Özellikle, pandeminin eve kapanılan bir dönem olmasının hepimizin bu duygusunu daha da pekiştirdiği kesindir. Çoğu film ve dizi platformu ücretli olarak hizmet veriyor. Ücretli film ve dizi platformlarına daha fazla ücret ödememek ve ücretsiz uygulamalardan film ve dizi izlemek için aşağıdaki bilgiler işinize yarayacaktır.

Iphone’a film indirmek için birçok program bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Uc Browser programının nasıl kullanılacağı aşağıda belirtilmiştir.

Uc Browser İnternet Tarayıcısı

Filmleri, müzikleri ve bir dosyayı indirmede başarılı bir programdır. UC Browser programı Apple Store uygulamasından indirilebilir.

  1. Kurduğunuz UC Browser  uygulamasını açın
  2. UC Browser tarayıcısı adres çubuğuna Youtube anasayfasını (www.youtube.com adresini) yazın. Youtube’da milyonlarca film bulunmaktadır. İzlemek istediğiniz filmin ismini yazın, bağlantı adresini kopyalayın
  3. Uc Browser tarayıcısı adres çubuğuna Clip Converter  adını yazın. Karşınıza ilk çıkan siteye giriş yapın.
  4. Clip Converter sitesine girdiğinizde, ana sayfada çıkan media link bölümüne izlemek istediğiniz filmin bağlantısını yapıştırın   
  1. Sonrasında devam ve başlat yaptığınızda filminiz başlamış olacaktır.

Yukarıdaki işlemleri dikkatle okuyup yapmanızı tavsiye ederiz. 

Ücretli Film Platformları

Artık paralı platformlardan da film indirmek çok kolay. Google Play, Netflix, Disney Channel gibi film ve dizi platformları paralı olarak size hizmet sunuyor. Film ve dizi indirmek çok kolay ama aylık veya yıllık belli bir ücret karşılığında size bu hizmeti sunuyorlar.

Apple Tv’de Film İndirme

Apple firmasının kendi kanalı olan Apple Tv içinde bir çok dizi ve film bulunmaktadır. Apple Tv’nin içinde izlemek istediğiniz bir diziyi veya filmi satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İndirmek için Iphone App Store’dan Apple Tv uygulamasını indirebilirsiniz.

Film ve dizi izlemek için Iphone’a film indirme işlemi nasıl yapılır? konusunun ücretli ve ücretsiz yollarını sizinle paylaşmış olduk.

Deritel iphone aksesuarları sanal marketi iyi eğlenceler diler.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5