Makaleler » Blog » iPhone için En Kolay ve Ücretsiz 5 Video Düzenleme Uygulaması

iPhone için En Kolay ve Ücretsiz 5 Video Düzenleme Uygulaması

iPhone için En Kolay ve Ücretsiz “5” Video Düzenleme Uygulaması

Ücretsiz video düzenleme uygulamaları, paylaşmak istediğiniz videoları kolay ve ücretsiz bir şekilde düzenleyebilmenize yarıyor. Video düzenlemek denildiğinde çoğu zaman karmaşık bir işlem izlenimi uyanıyor. Ancak günümüzde pek çok uygulama ile videolarınızı kolaylıkla düzenleyebilmeniz mümkün. Bilindiği üzere uygulamalar android ve İOS işletim sistemleri için ayrı olarak üretilebiliyor. Dolayısıyla iPhone kullanıcıları da İOS ile erişebilecekleri ücretsiz video düzenleme uygulamalarını merak ediyor. Peki iPhone için kolaylıkla videolarınızı düzenleyebileceğiniz ücretsiz video düzenleme uygulamaları neler?

1. iMovie Uygulaması

iMovie Uygulaması, Apple’ın kendisi tarafından İOS kullanıcılarının videolarını kolaylıkla düzenlemeleri için yaratılmış bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Ücretsiz bir video düzenleme uygulaması olan iMovie ile videolarınız üzerinde hemen hemen her türlü düzenlemeyi yapabilmeniz mümkün görünüyor.

2. Adobe Premiere Rush

Ücretsiz video düzenleme uygulamaları arasında karşımıza çıkan Adobe Premiere Rush uygulaması, videolarınız üzerinde pek çok değişiklik yapabilmenize olanak sağlıyor. İOS kullanıcılarını Adobe Premiere Rush uygulamasını kullanabilmeleri için ise bir Adobe hesabına hesap olmaları gerekiyor. Adobe Premiere Rush uygulaması ile videolarınız üzerinde ses, renk ve ışık ayarlamalarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

3. KineMaster Uygulaması

İOS işletim ile kullanabileceğiniz video düzenleme uygulamalarından biri olan KineMaster uygulaması, iPhone kullanıcılarının kolaylıkla video editleme yapabilecekleri bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

4. InShot Video Editor Uygulaması

InShot Video Editor, günümüzde sıklıkla kullanılan popüler video düzenleme uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama ile videolarınızı istediğiniz şekilde düzenleyebilir, video kesme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz InShot Video Editor, kullanıcılarına videoların oynatma hızını değiştirme, videolara müzik ekleme ve emoji ekleme gibi pek çok farklı olanak da sunuyor.

5. Magisto Uygulaması

Kullanımı kolay ara yüzü sayesinde Magisto, kullanıcılarının oldukça kolay bir şekilde video düzenlemeleri yapmasına yarıyor. Video kırpma, bölme ya da birleştirme, müzik ve logo ekleme gibi özellikler sunan Magisto uygulaması, iPhone kullanıcılarının kullanabileceği ücretsiz video uygulamaları arasında karşımıza çıkıyor.

birbiral.com Apple İphone kılıf ve aksesuarları markası. Deritel.com sanal marketi başarılar diler.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5