Makaleler » Blog » İphone'da Müzikleri Sil Sesi Nasıl Yapılır?

İphone'da Müzikleri Sil Sesi Nasıl Yapılır?

İphone’da Müzikleri Sil Sesi Nasıl Yapılır?

İphone cihazınızda en beğendiğiniz müzikleri sil sesi yapabilirsiniz. İphone müzikleri sil sesi olarak ayarlayarak gerek alarm gerekse de telefonunuz arandığı zaman ise çalmasını sağlayabilirsiniz. Fakat burada önemli olacak konulardan biri ise İphone’da müzikleri sil sesi nasıl yapılır? bilmenizdir. Çok kolay bir işlem olduğundan dolayı sizlerde zorluk yaşamadan İphone cihazda müzikleri sil sesi yaparak etkin şekilde kullanabilme şansına sahip olursunuz.

İphone cihazlarınızda en beğenmiş olduğunuz müzikleri zil sesi yapmak için ise şu adımları izlemeye başlayabilirsiniz:

*Ayarlar kısmına tıklayın

*Ses ve Dokunuşa gitmelisiniz

*Ses ve Titreşim bölümü altında

İphone müzikleri ses olarak ayarlayarak telefonunuz çalındığı zaman ise sorunsuz şekilde  kullanabilirsiniz. Sanatçıların hangi şarkılarının telefonunuzda çalmasını isterseniz çok kolay şekilde ayarlayabilirsiniz.

İphone Müzik Sesleri Zil Olarak Ayarlanması

İphone kullanıcıları istedikleri zaman müziklerini zil sesi olarak ayarlayabilme şansına sahip olur. Bu sayede en beğendikleri sanatçıların müziklerinin çalınmasını sağlayabilir. İphone Müzik sesleri zil olarak ayarlandığında ise artık telefonunuz en sevdiğiniz parçanın çalınmasını duyacaksınız. Üstelik İphone Müzik Sesleri zil sesi ayarlama işlemini pek çok konuda yapabilmeniz mümkündür.

İphone müzik sesini zil olarak ayarlamaya başladığınız zaman alarm, bildirim ya da telefon çaldığında ise ayarlamış olduğunuz duyulmaya başlanacak. Son derece keyifli bir şekilde artık müzik seslerinin ayarlanmasını sağlamaya başlamak olacak. Böylelikle  istediğiniz hangi parça olursa olsun artık sorunsuz şekilde zil sesi olarak ayarlamaya başlamanız mümkün olacak. İphone’da müzikleri sil sesi nasıl yapılır? diyenler bu yolu izleyerek çok pratik bir şekilde gerçekleştirme şansına sahip olacak.

İphone Müzik Seslerini Alarm Yap

İphone Müzik seslerini alarm olarak yapabilirsiniz. Eğer ki alarm olarak kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken ise cihazınızda ayarlar kısmına tıklamanızdır. Daha sonra ise ses ve dokunuş bölümüne gelmelisiniz. Burada seçtiğiniz parçayı alarm olarak işaretleyebilirsiniz. İphone’da müzikleri sil sesi nasıl yapılır? diyorsanız yapmanız gereken ise yalnızca bu adımı takip etmek olacak. Böylelikle hangi sanatçının parçasını isterseniz alarm olarak cihazınızda gönül rahatlığı ile çalınmasını sağlarsınız.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5