Makaleler » Blog » iPhone Animasyonları Nasıl Kapatılır?

iPhone Animasyonları Nasıl Kapatılır?

iPhone Animasyonları Nasıl Kapatılır?

iPhone animasyonları nasıl kapatılır sorgulaması oldukça yaygınlaşmış bulunmakta. Markanın bu anlamda yetersiz kalmasını kullanıcılar eleştirilmekte. Kendilerini tercih eden müşterilerinin mutsuzluğunu fark eden marka, bu konuyu yakından incelediler. Ancak kullanıcılar tarafında memnuniyet sağlanamadı. Yenileme hüsranla sonuçlandı. iPhone animasyonları nasıl kapatılır araştırmaları tüm hızıyla sürüyor.

IPhone Animasyonları Kapatma Yöntemi

Yüksek paralara ve kaliteli bir cihaz tercihi yapan kişiler, ödedikleri ücret karşılığında da alacakları hizmetin iyisini talep ediyor. Ancak animasyonların telefonu yavaşlatması yüzünden en iyi hizmeti alabildikleri söylenemez. Bu sebeple IOS animasyonları kapatma sorgusu ve araştırmasına girişmiş iPhone kullanıcılarına bunu nasıl yapabileceklerinden bahsedelim. Öncelikle ayarlar kısmına girmeniz gerekmekte. Sonra ayarlar sekmesinde genel sekmesine girmeniz gerekmektedir. Ardından genel sekmesinde ise erişilebilirlik sekmesine girmeniz gerekmektedir. Erişilebilirlik sekmesinden hareketi azalt kısmına tıklayın. Bu işlemler bittiği noktada animasyonlar kapanmış olacak. Bu yaptıklarınız telefona tam anlamıyla hız kazandırmasa da bir nebze de olsa faydasını görebilirsiniz. Telefonunuzda hızlanma gözlemleyebilirsiniz.

Kullanıcılar IPhone Animasyonları Kapatmayı Tercih Ediyor

Markanın ileriki zamanlarda, kullanıcılarının bu memnuniyet yoksunluğunu dikkate alarak sorunu çözüme ulaştırmaları temenni edilmekte. Fakat şu an için bu özelliği kapatmaktan başka sunulabilecek bir çare olmamakta. Onu tercih eden kişlerin düşünce, his ve bakış açılarına oldukça önem verdiğini hepimiz biliyoruz ve bundan memnunuz. Bu nedenle insanlar kısa süre için de olsa iPhone animasyonları devre dışı bırakma yapmayı seçiyor. Her sorun kısa zaman içerisinde çözülemeyebilir. Çünkü kalıcı çözümler bazen zaman alır. Bu cihaza yönelen, kullananlar için de planda biraz sabır görünmekte. Sorun marka tarafından çözüme erdirilene dek iPhone animasyonları nasıl kapatılır sorgusu yapacak kullanıcılar için en azından artık bir çözümümüz var. Sıra animasyonların telefonu yavaşlatmasına bir çözüm bulunmasında. Bu konuda top iPhone markasının kendisinde.

Küçük sorunlara rağmen, bu markanın sevenlerinin bu markadan vazgeçmeye niyetleri yok görünüyor. İphone animasyonları kapatma konusu basit ve anlaşılırdır. Karmaşık olmayan, kolay ve yalın bir konudur ki tüm kullanıcılar gerçekleştirebilsin. Böylece animasyonların telefonu kötü etkilemesinden memnun olmayan kişilerin de iPhone animasyonları nasıl kapatılır sorgusu da yanıt bulmuş olmakta.

iPhone animasyonlarını kapatmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

  • Ayarlar uygulamasını açın.
  • "Erişilebilirlik" üzerine dokunun.
  • "Hareket" üzerine dokunun.
  • "Hareket Azalt" seçeneğinin yanındaki anahtarı kapatın.

Bu, paralaks efekti, ekranın yakınlaştırılması ve uzaklaştırılması ve bir simgeye bastığınızda sıçrama dahil olmak üzere iPhone'unuzdaki tüm animasyonları devre dışı bırakacaktır.

Animasyonlardan bazılarını saklamak istiyorsanız bunları ayrı ayrı devre dışı bırakabilirsiniz. Örneğin, paralaks efektini koruyabilir, ancak ekranın yakınlaştırılmasını ve uzaklaştırılmasını devre dışı bırakabilirsiniz.

Bunu yapmak için, açmak için "Hareket Azalt" anahtarına dokunun. Daha sonra devre dışı bırakmak istediğiniz animasyonların yanındaki kutuların işaretini kaldırın.

Devre dışı bırakabileceğiniz animasyonlardan bazıları şunlardır:

  • Paralaks efekti: Bu, iPhone'unuzu eğdiğinizde ana ekranınızdaki duvar kağıdının ve simgelerin hafifçe hareket ettiği efekttir.
  • Ekran yakınlaştırma ve uzaklaştırma: Uygulamaları açıp kapattığınızda ekranın yakınlaştırılıp uzaklaştırılması efektidir.
  • Sıçrama: Bu, simgelerin üzerine bastığınızda sıçrama efektidir.
  • Pencere animasyonları: Bu, pencereleri açtığınızda canlandırılan efekttir.
  • Uygulam

Deritel Apple iphone aksesuarları markası sanal marketi

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5