Makaleler » Blog » IOS Güncelleme Uyarıları Nasıl Kapatılır?

IOS Güncelleme Uyarıları Nasıl Kapatılır?

IOS Güncelleme Uyarıları Nasıl Kapatılır?

IOS güncelleme uyarısı almak istemeyenler IOS güncelleme uyarıları nasıl kapatılır araştırmasına başvurur. Birçok kullanıcının hoşuna gitmeyen bu durumun aslında pratik bir şekilde çözüm bulunacağını söylememiz mümkün. Eğer sizlerde IOS güncelleme uyarılarının sürekli olarak cihazınızda çıkmasından rahatsız oluyor ve kapatmak istiyorsanız şu adımları izlemeye başlamalısınız:

*İlk olarak akıllı cep telefonunuzdan Safari uygulamasını açın

*Açılan Safari uygulamasından GİBHUB bağlantısına tıklayın

*Sırayla adımları takip ettikten sonra ise kullanıcıdan profil isteyecektir

*En son olarak ise cihazınızı yeniden başlatmanız gerekecek

Ayarlar - yazılım ve güncelleme yoluna başvurarak güncelleme uyarılarını kapatma yapabilirsiniz. Bu işlem sonrasında ise cihazınızı yeniden eski haline getirerek birdaha uyarı almak zorunda kalmazsınız.

Yazılım Güncellemesi Kaldırma İşlemi

Cihazlarda karşınıza yazılım güncellemesi sürekli olarak çıkması bir süre sonra sinir bozucu hale dönüşebiliyor. Cihazın ayarlar ve güncelleme kısmına gelerek güncelleme bildirimlerini kapatarak yeniden böyle bir sorun olmamasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede tekrar tekrar bu tür bildirim uyarıları da karşınıza çıkmamış olur. IOS güncelleme uyarıları nasıl kapatılır diyen kullanıcılar çok kolay bir şekilde bu uyarıları yaparak yeniden böyle bir şey yaşanmasını engeller.

Güncellemeler nasıl iptal edilir diyenler Ayarlar- Genel bölümünden uygulamaları otomatik olarak güncelleme kısmına tıklamaları yeterli olacaktır. Karşınıza iki farklı seçenek çıkarken sizlerde İos güncelleme kapat kısmından bildirimleri kapatabilirsiniz.

İos’da Güncelleme Uyarıların Kapatılması

İphone ya da İPAD kullanıcıları yazılım güncellemesine dair sürekli bildirim almak istemez. Sürekli olarak bu bildirimlerin cihazında olmasından rahatsızlık duyulabiliyor. İşte tam bu esnada yapılması gereken çözüm  yollarından biri ise İos’da güncelleme uyarıların kapatılması olacaktır. Eğer ki güncelleme kapatma yaparsanız tekrardan cihazınızda güncellemeye dair bir bildirim olmayacaktır. Bu sayede bildirim uyarılarını çok kolay şekilde kapatma şansına sahip olursunuz.

Otomatik güncellemeler açık olduğundan dolayı doğal olarak sürekli güncelleme bildirimlerini almaya başlayacağını bilmelisiniz. Bu nedenle burada yapılması gereken ise  IOS güncelleme uyarıları nasıl kapatılır bilinmeli ve kapatma yoluna başvurulması gerekir. Ios güncelleme kolayca yapılan bir işlem olduğundan dolayı sizlerde kolayca adımları izleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Apple iPhone aksesuarları markası deritel mobil teknolojide bilinçli kullanım önerir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5