Makaleler » Blog » Huaweı Watch Gt 3 Pro Titanium Dalışı Destekliyor

Huaweı Watch Gt 3 Pro Titanium Dalışı Destekliyor

Huaweı Watch Gt 3 Pro Titanium Dalışı Destekliyor

Huaweı Watch Gt 3 Pro Titanium akıllı kol saati dalışı destekleyen ayrıcalıklı özellikleriyle fark yaratıyor. Teknik özelliği ve kullanım avantajları ile beraber geniş bir yelpazede titanyum ayrıcalıklarını bulmak mümkün… Akıllı kol saati titanyum malzemeden oluşturulan bir gövde barındırıyor. Safir saat kadranı ile de etkileyici bir tasarımı kullanmak keyifli olacaktır. Huawei Watch GT 3 Pro Titanium'un dikkat çeken ve öne çıkan başlıca özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • 1,43 inç AMOLED ekran, 466 x 466 piksel çözünürlük
 • HarmonyOS işletim sistemi
 • Kalp atış hızı sensörü, SpO2 sensörü ve cilt sıcaklığı sensörü
 • GPS ve GLONASS konumlandırma
 • 5 ATM'ye kadar suya dayanıklılık
 • 14 güne kadar pil ömrü
 • Dahili hoparlör ve mikrofon
 • Arama yapma ve alma yeteneği
 • Kısa mesaj gönderme ve alma yeteneği
 • Müzik çalmayı kontrol etme yeteneği
 • Gelişmiş uyku izleme özellikleri
 • Çok çeşitli fitness aktivitelerine destek

Dalış Seviyesinde Su Dayanıklılığı

Huaweı Watch Gt 3 Pro Titanium suya dayanıklı olmasıyla fark yaratıyor. Hızlı şarj ve 2 haftaya kadar pil ömrü olması haricinde tüm gün sağlık takibi de yapabileceğiniz, ekstra donanımlı özellikler sunacaktır.

Yapılan dalış testlerinde 30 metreye kadar su altı kullanım avantajı sağlaması da yüzme severler için son derece önemli… Akıllı saat ile dalış devam ederken kalp ritmi kontrolü gibi sağlık konularını da kendinize optimize edebilirsiniz.

Gece görüşü de sağlayan Huawei akıllı saat, karanlık içerisinde hayata bağlı kalmanıza yardımcı olur. Bir bakışta kolayca fark edilir saat kadranı gün ışığındaki aşırı parlaklığı da dengeleyecektir. Saat kadranınızı dilerseniz özelleştirebilir ve saat yüzlerini indirebilirsiniz.

Sağlığınıza Önem Veren Akıllı Saat

Huaweı Watch Gt 3 Pro Titanium sağlıklı yaşama önem veriyor. Hayatınızı aktif şekilde sürdürürken sağlığınıza dair bilgi edineceğiniz ölçümler sunuyor. Sağlığı takip edebileceğiniz özel uygulamaları olan saatte şu detaylar dikkat çekici:

 • Kandaki oksijen miktarı için Spo2 ölçümleri
 • Fotoelektrik sensörlü kalp atış hızı teknolojisi, TruSeen Patenti
 • Uyku ve stres izleme konularında sinyalleri yakalayabilirsiniz.

GT3 Pro Akıllı Saat söz konusu olduğunda epey ilgili bir sağlık arkadaşı da sizi destekliyor olacaktır. Rahat bir zihne kavuşmak için sakinleştirici egzersizleri takip edebilirsiniz. Stres monitörü üzerinden daha hedef odaklı bir şekilde yaşamı sürdürmeniz kolay hale gelebilir.

Dalış Uyarı Sistemleri

GT3 Pro Titanyum Huawei akıllı saat modeli suya dayanıklı özelliğine ek su altında birçok ölçümü de sunmaktadır. Dalış verileri gerçek zamanlı olarak size aktarılacaktır. Saatin kaç olduğu derinliğin miktarı ve dalışı ne kadar zamandır sürdürdüğünüz önemlidir.

Uzun süre derinde kalırsanız otomatik uyarı sistemi de devreye girecektir. İlerlemenizin izlenebilir hale gelmesi ise güvenlik açısından daha fazla özellik katacaktır. Dalış egzersizlerinizi yaparken ne kadar süre nefes tuttuğunuzu ölçebilirsiniz.

Huawei saat GT3 Pro Titanyum dalış modu ile birlikte 100’ü aşkın egzersiz sunuyor. Kendinize özel etkinliğe göre ayarlama yaparak kullanım keyfini çıkarabilirsiniz.

Huaweı Watch Gt 3 Pro Titanium

Huawei cihazı, birinci sınıf titanyum kasayla klasik ve zarif bir tasarıma sahiptir. Saatin çapı 46 mm, kalınlığı ise 10,9 mm'dir. Kayış hariç 54 gram ağırlığındadır.

Saatin sağ tarafında menülerde gezinmek ve uygulamalarla etkileşimde bulunmak için kullanılabilen dönen bir taç bulunur. Taç titanyumdan yapılmıştır ve daha iyi kavrama için tırtıklı bir dokuya sahiptir.

Akıllı saatin Ekran parlak ve nettir ve doğrudan güneş ışığında bile okunması kolaydır.

Akıllı Saat, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli saat görünümleriyle birlikte gelir ve ayrıca kendi özel saat görünümlerinizi de oluşturabilirsiniz.

Huawei Watch GT 3 Pro Titanium, deri kayış, floroelastomer kayış ve titanyum kayış dahil olmak üzere çeşitli farklı kayış seçenekleriyle sunuluyor.

Huaweı Watch Gt 3 Pro Titanium Fiyatı

Huaweı Gt 3 Pro Titanium akıllı saat fiyatı 6499 TL başlayan ve mağazasına göre artış gösteren rakamlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Dönemsel olarak güncel resmi fiyatlarda değişiklikleri de dikkate almanız önerilir.   2023 yılı için geçerli olan fiyatı takipte kalırken taksit ve hediye seçenekleri de dikkate alınmalıdır.

Taksitli alımlarda belirtilen 7999 TL fiyatı daha da değişebilir.  Kendi web sayfasındaki güncel fiyatlara göre peşin alımlarda 1000 TL civarında kar elde ediyorsunuz. 3 taksitle ödeme seçeneğini kullanırsanız, 7999 TL ödeme ile ürünü satın almış olursunuz. Ürünü almadan önce satış temsilcisi üzerinden daha detaylı bilgi talep etmek daha faydalı olacaktır.

Bluetooth Müzik Dinleme &  Arama Yanıtlama

Bluetooth aramalarını akıllı saatiniz üzerinden doğrudan cevaplayabilirsiniz. Tempolu bir gün geçirirken yanıtlarınız aksamadan iletişime geçebilir ve görüntülemek istediğiniz kayıtları bulabilirsiniz.

Uzun yolda saatinizi kullanarak müzik dinlemenin keyfine varabilirsiniz. Bir çift Bluetooth kulaklığı takarak dilediğiniz müziği ağırlıksız şekilde keyifle dinleyebilirsiniz.

GT3 Pro Titanyum, ağırlık hissi uyandırmayan ancak size çok katkısı olabilecek bir üründür. Huaweı Watch Gt 3 Pro Titanium kullanımında yapay safir cam ayrıcalığını bulabilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5