Makaleler » Blog » Huaweı Watch Gt 3 Pro Ceramic Akıllı Saat Özellikleri

Huaweı Watch Gt 3 Pro Ceramic Akıllı Saat Özellikleri

Huaweı Watch Gt 3 Pro Ceramic Akıllı Saat Özellikleri

Huaweı Watch Gt 3 Pro Ceramic akıllı saatler tarzı güçlendiren özelliklerle seramik kasa ayrıcalığı sunuyor. Kadınlara özel tasarım Ceramic model akıllı saat aklınızdan çıkaramayacağınız bir görünüme sahiptir. Bileklerinizde estetik bir dokunuş yanında hayatı kolay hale getiren önemli detaylar gün boyu size eşlik ediyor. 

Huaweı Watch Gt 3 Pro Ceramic Nedir?

Gt 3 Pro Ceramic, Huaweı akıllı saat koleksiyonu içerisinde en özel parçalardan biridir. Gelişmiş sinyallere sahip ileri teknoloji akıllı saat, kolunuzdan çıkarmak istemeyeceğiniz bir kullanım sunar. Akıllı saatin kendine has özellikleri, titizlikle işlenen sağlık göstergeleri ve benzer detaylar, geniş bir kitle tarafından kullanılmaktadır.

Patentli Nabız Takibi Teknolojisi

TruSeen patenti, kalp atış hızı izleme üzerine oluşturulan özel bir teknolojidir. Huawei akıllı saatlerde sıkça göreceğiniz bu özellik için sekiz fotoelektrik sensör kullanılıyor. Kalbiniz olağan ritminden çok daha yüksek duruma gelirse gerçek zamanlı uyarı alıyorsunuz. Ayrıca kan içerisindeki oksijen miktarı da SpO2 ölçümleri ile kolayca sonuçlandırılabiliyor. Özetle sağlık ölçümleri konusunda avantajlar sizi bekliyor.

Adet Önemli Hatırlatmalar Takibi

Hamile kalmak adet döngüsü takibi için Huaweı Watch Gt 3 Pro Ceramic ayrı bir seçenek sunuyor. İçerisindeki tarihe göre takip uygulamalarını kayıtlara göre belirleyebilir ve daha iyi çözümler bulabilirsiniz.

Akıllı saat ile dilerseniz uyku izleme konusunda da takip ve ölçümler alabilirsiniz. Uyku kalite puanı takibi yaparak daha iyi ve kaliteli bir yaşam döngüsüne merhaba diyebilirsiniz. TruSleep Patenti ile birlikte zihniniz her zamankinden daha rahatlatıcı olabilir.

Açık hava egzersizleri: Koşma, yürüyüş, dağa tırmanma, doğa yürüyüşü, kros koşusu, bisiklete binme, açık suda yüzme, triatlon, kayak, snowboard, kros kayağı, golf, tenis, kaykay, sörf, kürek, kano, balık tutma, avcılık, dans etmek ve daha fazlası.

İç mekan antrenmanları: Koşu bandında koşma, kapalı alanda bisiklet sürme, havuzda yüzme, eliptik makine, kürek makinesi, tırmanma makinesi, yoga, Pilates, HIIT, kuvvet antrenmanı, esneme ve daha fazlası.

Su Altı Dalış & Golf Oyun Takibi

Titanyum üründeki gibi Ceramic için de geçerli olan 30 metreye kadar dalış keyfini çıkarabilirsiniz. Sualtında geçirdiğiniz zaman içerisinde birçok bilgi ve hatırlatma sizi destekleyecektir. Akıllı saatler çok uzun süre su altında kalmamanız gereken durumlarda önemli işleve sahiptir.

Çok sayıda etkinliğe uyarlanabilen akıllı saatiniz için golf keyfiniz daha da artabilir. Top geri dönüş süresi ve önemli ipuçları tüm ayrıntılarla birlikte size uyarlanıyor. 100’ü aşkın egzersiz modundan diğerlerini de kendi yapacaklarınıza göre uyarlayabilirsiniz. Kayak, yüzme, bisiklet ve koşu esnasında etkili bir yol arkadaşı sizi bekliyor olacaktır. Örneğin koşu esnasında antrenman basıncı konusunda ipuçları alabilirsiniz.

Koşu: Saat, koşu temponuzu, mesafenizi, ritminizi, adım uzunluğunuz ve diğer ölçümlerinizi takip edebilir. Ayrıca size kişiselleştirilmiş eğitim ipuçları ve geri bildirimler sağlayabilir.

Bisiklet: Saat, bisiklet hızınızı, mesafenizi, temponuzu, yükseklik kazancınızı ve diğer ölçümleri takip edebilir. Ayrıca size kişiselleştirilmiş eğitim ipuçları ve geri bildirimler sağlayabilir.

Yüzme: Saat, yüzme turlarınızı, mesafenizi, temponuzu, vuruş hızınızı ve diğer ölçümlerinizi takip edebilir. Ayrıca size kişiselleştirilmiş eğitim ipuçları ve geri bildirimler sağlayabilir.

Huawei Akıllı Saat Fiyatı 2023

Huawei akıllı saat fiyatı standart alım ve hediyeli alımlara göre 5900 ve üzeri şeklinde satışa sunuluyor. Fiyat skalası ve özel hediyeleriyle dikkat çeken bir akıllı saat olduğu için siz de bu ürünü değerlendirebilirsiniz. Hediye ve ek hediye kampanyaları isteğe göre firmanın kendi sitesi üzerinde daha detaylı olarak incelenebilir.

Huawei Seramik Gövde Akıllı Saat

Teknik ayrıcalıklarla dolu seramik akıllı saat, birçok parçasıyla farklı bir tasarım özelliği sunuyor. Zarif duruşu ve 7/24 size eşlik eden uzun süre dayanıklı şarj olanakları pratik açıdan değer katacaktır. Huaweı Watch Gt 3 Pro Ceramic ürünü, seramik malzeme entegrasyonu ile kullanıcıları memnun ediyor.

Huawei Watch GT 3 Pro Ceramic, birinci sınıf malzemelerden yapılmış ve gelişmiş özelliklere sahip üst düzey bir akıllı saattir. Beyaz seramik kasası ve floroelastomer kayışı vardır ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli saat kadranlarıyla birlikte gelir. Saat, Huawei'nin HarmonyOS 2.0 işletim sistemi tarafından desteklenmektedir ve 466 x 466 piksel çözünürlüğe sahip 1,43 inç AMOLED ekrana sahiptir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5