Makaleler » Blog » Huawei Watch D Akıllı Saat EKG Analizi Yapıyor

Huawei Watch D Akıllı Saat EKG Analizi Yapıyor

Huawei Watch D Akıllı Saat EKG Analizi Yapıyor

Huawei Watch D çok sayıda özelliği bir arada bulunduran kompakt bir akıllı kol saatidir. Tansiyon, EKG analizi,  SpO2, stres seviyesi ve uyku takibi gibi birçok özelliği tek seferde bulabilirsiniz. İOS ve Android cihazlarla uyumlu şekilde çalışan Huaweı D günlük yaşama birçok katkı sunabilir. Aktivite yaparken sağlığınızı da koruyacağınız eğlenceli kullanımdan birçok kişi faydalanıyor.

Strıde Bp Akıllı Saat Nedir?

En yeni teknoloji akıllı kol saati modellerinden olan Huaweı Watch D, bir akıllı saat modelidir. D model, marka içerisinde yer alan özellikleri geliştirilmiş kol saatlerinden biri olarak alıcılarına ulaşmaktadır. Huawei akıllı saat özellikleri bakımından diğer modellerle ortak detayları da olan saat, kolunuzdayken birçok işlevi de yerine getirebilir.

Huaweı Watch D “Strıde Bp” onaylı bir akıllı saat modelidir. Bu onay, şu anlama gelir: Huaweı Watch D akıllı saat, bilimsel bir hipertansiyon organizasyonu kapsamında onay alan bir modeldir. Kar amacı gütmeyen bu organizasyon, kalp sağlığı çözümleri konusunda katkı sağlamaktadır.

EKG Analizi & Tansiyon Ölçüm Özellikleri

Huaweı Watch D EKG analizi yapan bir akıllı saat olarak etkileyici bir işlev sunuyor. Atışları kaçırmayan detaylı analiz uygulaması gerçek zamanlı analiz yapması bakımından dikkat çekici denebilir. Akıllı saat EKG işlevini yerine getiren bir sensör modülü sayesinde analiz sağlıyor. Kalp sağlığı konusunda endişeleri olan kişiler EKG uygulamasından yararlanarak pratik bir çözüm elde edebilir.

EKG ölçümünü yapmak için saati bir süre dokunarak uyarmanız gerekiyor. Ölçüm ancak bu şekilde gerçekleştiği için ardından sonucu siz de görebiliyorsunuz. Saati taktığınızda ölçümü hatasız şekilde yapan, ergonomik bir akıllı saat tasarımı olduğunu görebilirsiniz. Ölçümlerde sabit duruş pozisyonunu engelleyen ekstra sorunlarda, analiz hataları alabilirsiniz. Örneğin Parkinson hastalığı bu duruma örnek teşkil edecektir.

Kalp Atış Hızı İzleme & 70’ten Çok Egzersiz Modu

TruSeen Patenti olanHuaweı Watch D saatlerde farklı sinyalleri takip eden bir sistem vardır. Fotoelektrik sensör ile beraber, kalp atış hız bilgilerine ulaşabilirsiniz. Işık paraziti engelleyen teknik ayrıcalıklarıyla birlikte yüksek sinyal özelliğini kullanabilirsiniz. Tüm sinyal ölçüm özellikleri, bileği kavrayan özel bir sistemle sağlanır.

Kan oksijen seviye takibini spor ve günlük aktiviteler devam ederken yapmanız gerekebilir. Huaweı Watch D “Spo2 takibi” konusunda da ayrıcalık sunan özelliği ile erken önlem almanızı sağlar. Kandaki oksijeni düşüren etkenlere karşı hızlı bir şekilde önlem alabilirsiniz. Dilerseniz oksijeni yeniden artıracak 70’ten fazla egzersiz modunu da kullanabilirsiniz. Koşu, yürüyüş, ip atlama veya bisiklet çevirme esnasında size eşlik eder.

Huaweı Watch D Kullanım İpuçları

Huaweı Watch D kullanımı esnasında gerçekleşen ölçümler doğru bir duruş gerektiriyor. Ölçüm sonucuna kadar doğru bir duruş pozisyonu olmadığında doğru sonuçlar alamayabilirsiniz. En doğru ölçüm sonucu almak için işlem öncesinde minimum 5 dakika oturur durumda kalmalısınız.

Ölçüm ardından kendiniz teşhis koymamalı ve kendinizi tedavi etmeye kalkmamalısınız. Yapılan ölçümlerin akıllı kol saati kullanıcısı ön bilgi verme, uyarma amacı bulunur. Netice olarak tıp uzmanlarına uyarak tedavi süreci başlamalıdır.

Huaweı Watch D kullanımı riskli olabilecek cihaz ve durumlarda gerçekleşmemelidir. Örneğin, MRI gibi tıbbi prosedürler esnasında bu cihazı çıkarmalısınız. Hali hazırda kan dolaşım bozukluğu gibi sorunlarınız varsa ölçümler net bir veri vermeyecektir.

Huaweı Watch D Akıllı Saat Fiyatı

Kurumsal satış platformlarında 2023 yılı için 8999 TL civarındaki fiyatları bulabilirsiniz. Fiyatları ön bilgi için değerlendirerek güncel net sonuçları yeniden öğrenmeniz tavsiye edilir. Marka resmi web sitesi ve diğer satış platformları ödeme seçeneği ve taksitlendirme açısından farklar gösterebilmektedir. Huaweı Watch D akıllı saatler uzun vadeli kullanımıyla yaşamınıza ayrıcalık katabilir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5