Makaleler » Blog » Huawei Mate 30 Pro Google Play Kurulumu 

Huawei Mate 30 Pro Google Play Kurulumu 

Huawei Mate 30 Pro Google Play Kurulumu 

Huawei Mate 30 Pro Google play’de kurulumu nasıl yapılacak olduğu merak edilir. Huawei Mate 30 Pro da  google play yüklemesini sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Huawei Mate 30 Pro Google Play kurulumu ile ilgili olarak merak ettiğiniz hususları gelin birlikte incelemeye başlayarak Google Play kurulumunun nasıl olacağını görelim.

Huawei Mate bundan 6 ay öncesinde Türkiye’de satışa çıkarılmıştı. Fakat her ne kadar Türkiye’de satışları çıkarılmış olsa da Huawei Servisleri ile birlikte artık gelerek kullanıcılara daha sorunsuz bir deneyim yaratıyor.

Huawei Mate 30 Pro Google Play’da Kurulumu Nasıl Yapılır?

Huawei Mate 30 kullanıcıları tarafından Google Play da kurulumunun son derece önemli olduğunu söylemeliyiz.Huawei Mate 30 Pro Google Play kurulumu yapılabilmesi için kullanıcıların mutlaka şu adımları izlemeye başlaması gerekir. Bunlar:

*Yükleme dosyasını indirme linkine tıklayarak indirin. Daha sonrasında ise USB çubuğunu telefona takın.

*Google ve Huawei klasörlerinizi ise USB kopyalama yapın. Ardından telefon ana noktasına yapıştırma yapmanız gerekecek

*Ayarlar- Güncelleme ve en son olarak ise sistem geri yüklemeyi seçmelisiniz.

*Tüm bu adımları yaptıktan sonra ise Google Klasöre gitmelisiniz

*Google Klasör de görmüş olduğunuz programları ise kullanmaya başlayabilirsiniz

Google play kurulum yapıldıktan sonra ise cihazınızı yeniden başlatmalısınız. Böylelikle telefon kendisini resetlemiş olacak ve yaptığını bu işlemleri algılayarak kurulumun da sorunsuz şekilde yapılmasını sağlayacaktır.

Huawei Mate 30 Pro Play Store Var Mı?

Huawei markası Mate 30, play Store var mı kullanıcılar tarafından çok fazla sorgulanıyor. Özellikle4 cihazın Türkiye’de satışı yapıldıktan sonra ise Google Play olmadığı ve Google Play servislerinin geleceği duyurulmuştu. Haliyle cihazı kullanmak isteyenler ise Huawei Mate Play Store kurulumu yapma ihtiyacı duyabiliyor.

Satışa sunulan Mate 30 teknolojik cihazda Play Store yer almamaktadır. Bu sebepten dolayıdır ki Google Play kullanımının yapılabilmesi çin Huawei Mate 30 pro kullanımı yapacak olan kişilerin yükleme işlemlerini  gerçekleştirmeleri gerekiyor. Huawei Mate 30 Pro Google Play kurulumu nasıl yapılır adımlarını izleyerek bunu kolayca gerçekleştirebilir.

Huawei deri kılıfları ve aksesuarları sanal marketi www.deritel.com bilinçli teknoloji kullanımı öneririr.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5