Makaleler » Blog » General Mobile Türkiye Üretim Sıradışı Kalite

General Mobile Türkiye Üretim Sıradışı Kalite

General Mobile - Yurt İçi Üretim, Sıradışı Kalite!

General Mobile firması, % 100 Türk yapımı bir kurum olup, halka açık yapısı ile de öne çıkmaktadır. Ülkemiz akıllı telefon sektöründe ise ilk üç içerisindedir. General Mobile kimindir? sorusunun cevabı ise, 2005 yılında İstanbul’da Sebahattin Yaman tarafından cep telefonu, tablet ve mobil cihazlar üreten bir firma ve halka açık bir şirket olarak kurulmuştur. Firma ilk zamanlarda mobil yazılımlar yapmış olup, devamında cep telefonları üretimine başlamıştır. Distribütörlüklerde veren General Mobile telefonların özelliği ve farkı olarak, çift sim kartlı üretilmesi gösterilmektedir. Üretim yeri Türkiye’de olan General Mobile, en yeni teknolojileri kullanarak yapılan üretimleri müşterilere sunabilmek amacıyla kurulmuştur.

Android One Projesi

General Mobile firmasının bir diğer önemli özelliği de, iş ortağı olan Google ile beraber Android One projesini başlatmasıdır. Avrupa’daki ilk Android One ürününü sunan firma, bu ürünün en başarılı çözüm ortağı olmuştur. Bu başarılarından dolayı da 2016 senesinde “Dünya Mobile Kongresi” dahilinde “Android European Hero” ödülünü de almıştır. Ayrıca sosyal sorumluluk alanında da katkıları yadsınamaz olan firma, Fatih Projesi adı altında Milli Eğitim Bakanlığı ortaklığı ile öğrencilere tablet üretimi de yapmaktadır. Uluslararası olarak birçok ödüle sahip olan General Mobile, 3G teknolojisine sahip ilk çift hatlı telefonları olan DST3G COOL sayesinde Plus X 2008 Teknoloji ödülleri kapsamında “Yenilikçi Ödülü”’nü kazanmıştır.

General Mobile: Kaliteli Ürün, Doğru Fiyat ve Sınırsız Hizmet

General Mobile, dünyada ve Türkiye’de adını duyurmuş, yüksek teknoloji ve yüksek kaliteyi amaç edinmiş, bu amaçla müşteriyi memnun edebilecek ürünler hazırlamaya çalışan, % 100 müşteri memnuniyeti arayan özel bir Türk firması olarak ön plana çıkmaktadır. Uzman ve dinamik kadrosu ile de, kalite sürekliliği için çabalayan firma, politika olarak sürekli iyileşmeyi, bunun içinde ölçüm, etkinlik kontrolü değerlendirme konularını önemsemektedir. General Mobile firması politikası; Kaliteli ürün, doğru fiyat ve hızlı satış sonrası hizmet olarak üç ana maddeye ayrılmıştır.

General Mobile Akıllı Telefon Modeller

General Mobile telefon modelleri arasında en çok satılan modeller şu şekildedir;

  • General Mobile GM 22 Pro - 128 GB.
  • General Mobile GM 22 Plus - 128 GB.
  • General Mobile GM 22 - 32 GB.
  • General Mobile GM 22 Pro - 128 GB Siyah.
  • General Mobile GM 21 Plus New Edition - 64 GB.
  • General Mobile GM 20 Pro
  • General Mobile GM 20
  • General Mobile GM 10

General Mobile GM 22 Pro, 2022 yılında piyasaya sürülen orta sınıf bir akıllı telefondur. Qualcomm Snapdragon 765G işlemciden güç alır ve 128 GB depolama alanına sahiptir. Telefonda 120Hz yenileme hızına sahip 6,67 inç AMOLED ekran bulunuyor. Ayrıca arka tarafında 64MP ana sensör, 8MP ultra geniş sensör, 5MP makro sensör ve 2MP derinlik sensöründen oluşan dörtlü kamera sistemi bulunuyor. Öne bakan kamera 32MP çözünürlüğe sahiptir.

GM 22 Pro, 33W hızlı şarjı destekleyen 5000mAh bataryaya sahip. Ayrıca yan tarafta bir parmak izi sensörü ve yüz kilidini açma özelliği de bulunuyor. Telefon Android 12'de çalışıyor.

General Mobile GM 22, 2023 yılında piyasaya sürülen bütçe dostu bir akıllı telefondur. Unisoc T610 işlemciden güç alır ve 32GB depolama alanına sahiptir. Telefonda 60Hz yenileme hızına sahip 6,52 inç IPS LCD ekran bulunuyor. Ayrıca arka tarafında 52MP ana sensör, 13MP ultra geniş sensör ve 2MP derinlik sensöründen oluşan üçlü kamera sistemi bulunuyor. Öne bakan kamera 8 MP çözünürlüğe sahiptir.

General Mobile akıllı telefonları genellikle paranın karşılığını alabileceğiniz telefonlar olarak kabul edilir. Nispeten uygun bir fiyata çok çeşitli özellikler ve performans sunarlar.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5