Makaleler » Blog » Galaxy Tab A7 WİFİ İle Android Dünyasını Keşfedin!

Galaxy Tab A7 WİFİ İle Android Dünyasını Keşfedin!

Galaxy Tab A7 WİFİ (SM-T500) İle Android Dünyasını Keşfedin!

 

Yeni nesil tabletlerden beklenebilecek birçok özelliği bünyesinde bulunduran Galaxy Tab A7 WİFİ (SM-T500) modeli, Galaxy ürün yelpazesinin diğer modellerinde olduğu gibi üstün kamera özellikleri, donanım özellikleri, tasarımsal özellikleri ve de kullanım kolaylığı ile dikkat çekmektedir. Tabletin gümüş, altın ve koyu gri renklere sahip üç farklı renk modeli ve simetrik bir çerçeve tasarımı bulunmaktadır. Galaxy Tab A7 WİFİ (SM-T500) özellikleri aşağıdaki gibi özetlenebilir;

 

  • Ekran: Galaxy Tab A7 WİFİ (SM-T500) ekran özellikleri arasında en dikkat çekici özellik 10.4 inç olan ekran boyutudur. Bu sayede hem kaliteli hem de net bir izleme imkanına sahip olursunuz ve de en karışık görüntü ve oyun grafiklerini net bir şekilde görebilmeniz mümkündür.

 

  • Kamera: Galaxy Tab A7 WİFİ (SM-T500) kamera özelliklerinin başında 8 Megapiksel olan çözünürlük özelliği gelmektedir. Bu sayede kaliteli ve net çekimler yapmak mümkün olacaktır. Ön taraftaki kamera ile de görüntülü sohbetler gerçekleştirilebilmektedir.

 

  • Boyut Ve Ağırlık: Boyutlarıyla da dikkat çeken Galaxy Tab A7 WİFİ (SM-T500) modelinin ağırlığı sadece 476 gramdır. Boyutları ise; 157.4 x 247.6 x 7 mm dir.

 

  • İşlemci Ve RAM: Güçlü grafik yongası ve 8 çekirdek işlemcisi ile Galaxy Tab A7 WİFİ (SM-T500) modelinde birçok uygulama ve işlem hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

 

  • Depolama: Samsung markasının özel ürünlerinden biri olan Galaxy Tab A7 WİFİ (SM-T500) modelinde depolama alanı kapasitesi 32 GB tır. Bu da birçok veriyi saklayabilme imkanı verir. Buna ek olarak; 1 TB’a kadar depolama alanı yaratabilecek MicroSD kartı desteği de bulunmaktadır.

 

  • Batarya: Galaxy Tab A7 WİFİ (SM-T500) pil ömrü, 7040 miliamper saat olan batarya boyutu ile oldukça uzun süreli ve dayanıklıdır. Bu nedenle de şarja takmadan uzun süre oyun oynamak ve film izlemek mümkün olmaktadır. Pil seviyesi düştüğü zaman, 15W hızlı şarj imkanı ile de hızlı bir şekilde % 100 şarja çıkmak mümkün olabilmektedir.

 

  • Bağlantı: Galaxy Tab A7 WİFİ (SM-T500) bağlantı özelliği olarak Wi-Fi bağdaştırıcı destek bulunur. Ek olarak, Bluetooth 5.0 desteği de tablette eşleştirilebilir bir özellik olarak üründe bulunmaktadır.

 

  • Garanti Süresi: Samsung markasının bu özel ürününün 24 ay gibi iyi bir süreyi garanti süresi bulunmaktadır. Galaxy Tab A7 WİFİ (SM-T500) ile uzun süreli ve güvence altında bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

  • Fiyat: Galaxy Tab A7 WİFİ (SM-T500) modelinin güncel satış fiyatı 5.390 TL olarak belirlenmiştir.

 

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5