Makaleler » Blog » Galaxy Tab A7 Lite LTE İle Uygun Fiyat / Performans!

Galaxy Tab A7 Lite LTE İle Uygun Fiyat / Performans!

Galaxy Tab A7 Lite LTE İle Uygun Fiyat / Performans!

Fiyat ve performans kriterleri değerlendirildiğinde en uygun en iyi tablet modellerinin başında Galaxy Tab A7 Lite LTE modeli gelmektedir. Pandemi dönemi ile değişen hayatımızda artık birçok konuda online şekilde işler ve süreçler gerçekleşmektedir. Doğal olarak ta süreçlerin buraya gitmesi ile tablet piyasası da oldukça hareketlenmiş ve birçok firma tarafından birçok modeller üretilmiştir. Galaxy Tab A7 Lite LTE özellikleri aşağıdaki gibi özetlenebilir;

  • Ekran: Galaxy Tab A7 Lite LTE ekran özellikleri ile çekmektedir. Ürünün kenar çerçeve bölümleri ince yapılmıştır. Ekran büyüklüğü 8.7 inç olup,panel olarak TFT kullanımı mevcuttur. Çözünürlük miktarı ise; 800x1340 pikseldir.
  • Kamera: Galaxy Tab A7 Lite LTE kamera özellikleri olarak ön kamerasında 2 Megapiksel, arka kamerasında ise 8 Megapiksel ölçüye sahiptir. Ayrıca ön kamera da ışık koşulları da uygunsa oldukça başarılı şekilde görüntülü görüşmeler yapılabilmektedir. Yüz tanıma özelliğinin olması da bir diğer önemli özelliğidir. Arka kamera da ise Full HD çözünürlük olup bu şekilde video kaydı alınabilmektedir.
  • Boyut Ve Ağırlık: Galaxy Tab A7 Lite LTE ürününün en önemli özelliklerinden biri de boyutlarının kolay taşınabilirlik sağlamasıdır. 212 mm x 124 mm x 8 mm olan boyutları ve tek elle bile kullanım durumu, kullanıcıları oldukça efektif ve rahat kullanım imkanı yaratır. Kasasının metali olması ile görsel anlamda da güzel bir tasarımı olan tabletin ağırlığı oldukça hafif olup sadece 366 gramdır.
  • İşlemci Ve RAM: Galaxy Tab A7 Lite LTE, güncel Android 11 işletim sistemini kullanmaktadır. One UI 3.1 arayüz desteği ile de kullanımda ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Ek olarak tek el kullanımı imkanı da bu durumu desteklemektedir. Tabletin dahilinde işlemci olarak MediaTek Helio P22T bulunur. 2.3GHz ve 1.8GHz frekanslarıyla 8 çekirdek olarak çalışan yapı da 3 GB RAM de bulunmaktadır.
  • Depolama: Galaxy Tab A7 Lite LTE depolama alanı 32GB olup, eğer ki bu miktar yeterli gelmezse, buna MicroSD kart desteği verilip 1TB’a kadar alan yaratmak mümkün olabilmektedir.
  • Batarya: Galaxy Tab A7 Lite LTE batarya boyutu 5100 miliamper saat olup, bu miktar ve pil ömrü günlük rutin kullanım için oldukça yeterli olmaktadır.
  • Fiyat: Galaxy Tab A7 Lite LTE fiyatı, Samsung Shop güncel listesinde 2.499 TL olarak belirlenmiştir.
  • Diğer Özellikleri: Tablet ile ilgili diğer özellikler arasında ilk olarak; el hareketlerine göre tasarımı yapılmış bir menü düzeni gelmektedir. Bu sayede oldukça rahat bir şekilde kullanım imkanı oluşmaktadır. Bir diğer özellik ise; arayüz olarak çocuklar için bir bölüm Samsung Kids uygulaması bulunur. Son olarak, Galaxy Tab A7 Lite LTE modelinin telefonlarla da iyi senkronize olabilmesi artı özellik olarak fark yaratmaktadır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5