Makaleler » Blog » Dikkat Honor Pad 8 Çıkabilir!

Dikkat Honor Pad 8 Çıkabilir!

Dikkat Honor Pad 8 Çıkabilir!

Honor'un bugüne kadar çıkardığı modeller arasındaki en büyük tablet olan Honor Pad 8 marka tablet, 12 inç ekranıyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda sekiz yönlü hoparlörü ve uzun pil ömrü ile öne çıkıyor. Şık görünümü ve hafif olmasıyla da büyük bir avantaj sunuyor. Bu tablet, bir Snapdragon 680 yonga setine ve  7250 mAh pile sahiptir. Tablet, Android 12'yi dahili bir MagicUI katmanıyla çalıştırıyor. Aynı zamanda, tamamen işlevsel bir Google uygulamaları setine de sahip. Honor Pad 8, Android 12 ile çalışıyor. Honor Magic UI'nin yazılım katmanı, Android 12 işletim sistemine uygulanır ve kullanıcı arayüzü gerçekten çok faydalı hizmetler sunar.

Çoklu Ekran İşbirliği: Bu özellik, Honor Pad 8'inizi Honor telefonunuza bağlamanıza ve iki cihazı birlikte kullanmanıza olanak tanır. Dosyaları iki cihaz arasında sürükleyip bırakabilir, telefonunuzun ekranını tablete yansıtabilir ve hatta tableti telefonunuz için ikinci bir monitör olarak kullanabilirsiniz.

Akıllı Çoklu Pencere: Bu özellik, aynı anda birden fazla uygulamayı açmanıza ve bunları farklı pencerelerde görüntülemenize olanak tanır. İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde pencereleri yeniden boyutlandırabilir ve taşıyabilirsiniz.

Yepyeni Üretkenlik Masaüstü: Bu özellik, Honor Pad 8'de masaüstü benzeri bir deneyim sağlar. Uygulamaları kayan pencerelerde açabilir, kısayollar oluşturabilir ve tabletle fare ve klavye kullanabilirsiniz.

Honor Pad 8 Ekranı

Bu tabletin öne çıkan başlıca özellikleri geniş ekranı ve yüksek ses sağlayan hoparlörleridir. Pil ve işlem gücü sayesinde multimedya kullanımını en iyi yansıtan bu ikilinin kullanım imkanı sunması da önemli elbette. Büyük ekran deneyimi sunan Honor Pad 8 akıllı tablet %87 ekran gövde oranıyla geniş bir görüş sunuyor. Tabletin IPS tabanlı paneli 1,07 milyar renk üretebilir, bu nedenle film ve video izlemek için mükemmel bir seçimdir. Örneğin, bir video izlerken kendinizi izlediğiniz videonun içerisinde hissediyorsunuz. Ekranın büyüklüğünün yanında sekiz adet hoparlör oluşu da ayrı bir deneyim sunuyor. Ayrıca, tablette toplam sekiz adet sürücü bulunuyor. Bunların dört tanesi bas için dört tanesi de tiz için yer alıyor. Bu, hem yüksek bir ses hem de dengeli bir ses sağlar.

Kamera Kalitesi

Tablette hem ön hem de arka kamera bulunuyor. Honor Pad 8'de biri arkada, biri ekran tarafında olmak üzere 2 adet 5 megapiksel kamera bulunuyor. Bu kameralar, 1,12 µm piksel boyutuna sahip aynı 1/5-inç optik biçimli sensörleri kullanır. Lenslerin odak uzaklığı 27 mm ve diyafram açıklığı f/2.2'dir.  Her iki kamera da saniyede 30 kare hızında 1080p video kaydını destekler. Arka kameradan alınan görüntüler sınıfına ve kullanım alanına uygun, renkler çoğunlukla iyi ancak zaman zaman doygunluk eksik olabiliyor. Ön kamera ile çekilen özçekimler de Honor Pad 8 tablet için tatmin edici olarak nitelendirilebilir.

Honor Pad 8 Performans Düzeyi

Honor Pad 8 performansı sayesinde günlük kullanım için oldukça uygun bir tablet olarak karşımıza çıkıyor. Snapdragon 680 işlemci tarafından desteklenmektedir. 4GB RAM desteği de eklenmiş vaziyettedir.  Ayrıca 128 GB depolama alanı var. Bu yüzden yeterli alan sunuyor. Performans alma noktası günlük uygulama kullanımı gibi düşünülebilir. Üst düzey bir performans makinesine değildir. Ancak pil ömrü sahiden harika bir düzeyde büyüklüğüne oranla düşünüldüğü zaman. 7 bin 250 mAh kapasiteli bir batarya kullanan Honor markalı tablet 12 inçlik devasa ekrana sahip bir tablet için küçük sayılabilecek bir pil kullanıyor.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5