Makaleler » Blog » Deritel epttavm mağazası açıldı.

 Deritel epttavm mağazası açıldı.

Deritel epttavm mağazası sizlere alternatif ve güvenli alışveriş hizmeti sunmak için açıldı. kurulduğu günden buyana sizlere güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Son olarak sizlere Epttavm mağazamızın açıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Deritel epttavm mağazası ile fiyat avantajı sunuyoruz

Bilindiği gibi pazaryer olarak adlandırılan Türkiye’de başarlılı bir çok sanal  e ticaret platformu bulunuyor. San yıllarda sanal e ticaret sektörüne adımını atan epttavm.com hızlı bir yükseliş trendi yakaladı. Bir çok marka ve firma bu e ticaret platformunda yerini aldı.

Deritel.com da deritel markası ile kurduğu “deritel” mağazasını aktif etti. Güven, çeşitlilik ve kalite açısında daha iyi bir hizmet seçeneğini epttavm mağazamızda farklı bir deneyim olarak yaşayabilirsiniz. Fiyat olarak daha iyi bir seçenek sunduğumuz mağazamızda yine

Deritel deri telefon kılıflarını, Kaliteli Verus ve Buff akıllı telefon aksesuarlarını, deritel gerçek deri bileklikleri bulabilirsiniz. Ürünleri detaylı inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz. Akıllı telefon markalarının son çıkardığı ürünleri en kaliteli olarak mağazamızda bulabilirsiniz. Fiyat avantajı, ücretsiz kargo ile aynı güm sipariş verdiğiniz deritel mağazası ürünlerini size ulaştırmak için PTT Kargo hizmetinizde olacak.
Deritel Mart 2016 başında açtığı mağazası ile sizlerin ilgisini şimdiden çekmeyi başardı. Sizlerin bize göstermiş olduğu bu ilgi bizleri motive etmekte. Sizlerin deriten.com sanal marketimiz ve sanal mağazalarımızda yapmış olduğunuz deneyimlerde karşılaştığınız zorluklar varsa bize bildirmenizi rica ediyoruz. Ürün çeşitliliği, sipariş kolaylığı, ürün sevkiyatı konularında önerileriniz bizim için önemli önerilerinizi lütfen bize iletiniz.
İyi alışverişler dileği ile sizleri sanal mağazalarımızdan biri olan epttavm’ye bekliyoruz. Aşağıda mağazamızın linki tıklayarak bizi ziyaret edebilirsiniz.

http://www.epttavm.com/magaza/deritel

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5