Makaleler » Blog » Deri ürünler , Yerli markalar DeriTel ile yeniden canlanıyor.

Deri ürünler , Yerli markalar DeriTel ile yeniden canlanıyor.

Deritel sektörünün içinde yaklaşık yirmi beş yıldır çalışma ortamı içinde bulunan ortaklar tarafından kurulmuştur. Tekstil , takı, etiket, telefon Kılıfları guruplarında üretim, hizmet  ve sanal ticaret faaliyetini sürdürmektedir. “Deritel.com” deri bileklik  ve telefon kılıfları,  ile markalaşma yolunda hızlı adımlar ile ilerlemektedir.

Türkiye Ekonomisinde yabancı payının sürekli arttığı ve üretim kapasitesinin sürekli azaldığı bir ortamda yerli üreticilerin ve markaların güçlenmesi, Pazar paylarının arttırılması, rekabet güçlerinin artması, marka bilinirliğinin uluslar arası standartlara ulaşması için Deritel  “Deri Ürünler ve Yerli Markalar” sanal mağazasını hizmete sunmuştur.

Deri ürünler yerli markalar

“Deri Ürünler , Yerli markalar” ile yerli malı efsanesi Deritel.com ile  yeniden canlanıyor. Türkiye’nin üreten ve paylaşan bir işletmesi olarak üzerimize düşen katkıyı “Yerli Malı” anlayışı ile hizmete dönüştürdük. Mağazamızda alışveriş yapacak değerli teknoloji meraklılarının bilinçli alış veriş için bizi tercih etmesini bekliyoruz. Gerektiği zaman, ihtiyaç duyduğunuz anda, ihtiyaçlarınıza uygun ve kontrolü tamamen sizde olan bir alışverişi deriten.com olarak öneriyoruz. Biliçsiz alış veriş çılgınlığına kendinizi kaptırmamanızı ise özellikle talep ediyoruz.

Deritel.com sanal ticaret ile alışveriş yapan milyonlarca tüketicinin ihtiyaç duyduğu ürünleri, üretimin kaynağına inerek birinci elden alışveriş yapılmasını titiz ve özgün bir çalışma ile sunuyor..
Başarının tesadüf olmadığını planlı ve programlı bir strateji ve ekip işi olduğunu kavramış olan bizler var gücümüzle çalışmakta ve zamana karşı yarışmaktayız.

Ahilik prensiplerini benimseyerek ahlaki değerlerin öncelikli olduğunu, İnsanlığa hizmet etmenin birinci değer olduğunu benimsemiş ve bu uğurda çalışan şirket yöneticisi ve çalışanları ile sanal dünyaya ilan ediyoruz.

Deritel ailesi adına

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5