Makaleler » Blog » Apple Müzik Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

Apple Müzik Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

Apple Müzik Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

Apple müzik ücretsiz ile ister online ister offline olarak doya doya müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz. Apple müzik ücretsiz milyonlarca şarkıya ulaşabilir ve reklamsız dinleyebilirsiniz. Karşınıza çıkan şarkı sözleri sayesinde dinlediğiniz şarkıya eşlik edin ve bir sonraki şarkıya göz atın.

Apple iphone kullananlar apple müzik ücretsiz hizmetine ulaşmak için apple müzik kodu almalıdır. MediaMark’ta apple müzik ücretsiz alabilmek için Apple müzik kodu al butonuna tıklayıp şimdi kullan seçeneğini seçtikten sonra sizi yönlendiren adımlar takip edebilirsiniz.

Android kullananlar ise google play store sayesinde apple music app uygulamasını indirmelidir. Aynı şekilde apple music kodu al butonuna tıklayıp sayfayı takip edip kodu alabilirsiniz.

Apple mac veya macbookunuz kullananlar için apple müzik 4 ay ücretsiz kod almak yine apple music kodu al butonu ile mümkündür. Apple music uygulaması açıldıktan sonra apple kimliğinizle giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra kullan seçeneğini tıklayın ve sayfayı takip edin.

Windows bilgisayarlar için Itunes uygulamasını indirip apple music kodu al butonuna tıklamanız gereklidir. Itunes uygulamasını indirip giriş sağladıktan sonra kullan seçeneğini tıklayıp sayfayı takip edebilirsiniz.

Apple müzik ücretsiz 3 aylık bir zaman zarfında ücretsiz kullanılmaktadır. 3 ayın sonrasında ise durumunuza göre size uygun olan planlardan birini seçip dinlemeye devam edebilirsiniz. Öğrenci için aylık 7 TL öğrenci değilseniz aylık 14 TL olacak şekilde Apple müzik hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Shazam Uygulamasında Apple Müzik Nasıl Kullanılır?

Ayrıca apple Shazam uygulamasını uygulamanın kullanımı yaygınlaşması için satın almıştır. Bu uygulama sayesinde de apple müzik ücretsiz kullanma fırsatı sunmaktadır. Bu kampanya için iphone ya da ipad kullanmanız gerekmektedir. Cihaza shazam uygulamasını indirdikten sonra ortamda çalmakta olan bir şarkıyı shazam butonuna basarak tanımlatabilirsiniz. Daha sonra şarkıyı apple müzikte çal seçeneğine basın. Şarkı müziğim bölümüne kaydedilir , apple music ve diğer müzik servisine bağlanıp parçanın devamını da dinleme fırsatı sunar.

Yeni hit şarkılar, tarzınıza uygun müzikler ve tüm parçaları apple müzik ücretsiz ile dilediğiniz kadar dinleyebilirsiniz.

Deritel teknolojikariyer.com sponsoru.

 

 

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5