Makaleler » Blog » Apple EarPods İçin Pratik Özellikler

Apple EarPods İçin Pratik Özellikler

Apple EarPods İçin Pratik Özellikler

Apple EarPods özellikleri kullanıcıları tarafından keşfedilmekte ve sevilerek kullanılmakta. Bunu yanında belki de hala keşfedilmemiş özellikleri de var. Bir ürünü yıllarca kullanıp hala tüm özelliklerini keşfetmemiş kullanıcıları olabilmekte. Ve başka özelliklerini de öğrendiklerinde şaşırmaktadırlar. İşte bu yüzden Apple EarPods özelliklerinden bahsetmeliyiz.

Böylece tüm kullanıcılar bu ürünün tüm fonksiyonlarını ve özelliklerini tam olarak bilip kullanabilecekler. Böylece satın aldıkları Apple EarPods’un tüm özelliklerinden yararlanabilecekler.

Apple EarPods Pratik Özellikleri

İlk olarak orta tuşundan bahsedebiliriz. Bu, bir kere tuşladığınızda müziği durdurmaya ve tekrar tuşladığınızda müziği çalmaya devam ettirmeye yarayan bir tuştur. Bu tuşa vakit kaybetmeden iki kere bastığınızda ise bir sonraki müziğe geçiş yapmanızı sağlar. Bu tuşa üç kere vakit kaybetmeden basarsanız ise bu, müziğinizin başa alınmasını sağlamaktadır.

Eğer müzik dinlerken çağrı aldıysanız yine kulaklığınızdaki ortadaki tuşa basarak gelen çağrıyı yanıtlayabilirsiniz. Gelen çağrıyı yanıtladıktan sonra konuşmanız son bulduğunda çağrıyı sonlandırmak için de bu tuşa bir kere basmanız kafidir. Eğer telefon görüşmesindeyken arkadan başka bir çağrı alırsanız, o çağrıyı cevaplandırmak için de bu tuşa bir kere basmanız yeterlidir. Gelen çağrıyı iptal etmek isterseniz bu tuşa birkaç saniye basılı tutabilirsiniz.

EarPods’un özellikleri bunlarla sınırlı değildir. Çağrılar dışında ortada bir durum yokken bu tuşa birkaç saniye basılı tutarsanız Siri’yi harekete geçirmiş olacaksınız. Tüm bunların dışında eğer telefonunuzda kamera uygulaması açık ise ses kızma ve ses arttırma tuşlarına basarak fotoğraf çekebilmeniz mümkündür. Earpods kulaklık özelliklerinden birkaçı işte bunlardır. Belki de yakın zamanda güncelleme ile bu özelliklere yenileri eklenebilir.

Apple EarPods Konforu

İşte tüm bu fonksiyonları parmağınız kadar bir kulaklıkla yapabilirsiniz. Teknoloji böyle bir şeydir ve hayatınız kolaylaştırmak için yanı başınızda bulunur. Bu sayede daha fazla efor sarf etmeniz ve zaman harcamanız gerekmez. Çünkü bu kulaklık tamamen insanların konforuna göre tasarlanmış ve dizayn edilmiştir. Zaten görevini başarıyla yerine getirdiği için de insanlar tarafından bu kadar çok talep görmektedir. Apple EarPods özellikleri insanların hayatını kolaylaştırmak için hayatlarına girmiştir ve bunu başarıyla gerçekleştirdiği göz ardı edilemez bir gerçek.

Deritel Apple deri kılıfları ve aksesuarları sanal marketi.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4