Makaleler » Blog » Apple Destek Canlı Sohbet Nasıl Yapılır?

Apple Destek Canlı Sohbet Nasıl Yapılır?

Apple Destek Canlı Sohbet Nasıl Yapılır?

Apple destek canlı sohbet, telefon ya da sohbet yoluyla ulaşabileceğiniz hizmettir. Apple destek canlı sohbet müşteriler için olmazsa olmaz bir hizmet sunmaktadır. Yazılımsal, donanımsal problemlerde ve ürünler hakkında bilgi almak amaçlı her türlü merak ettiğiniz konuda hizmet alabilirsiniz.

Sizinle birebir iletişim halinde olan müşteri temsilcisi ve teknik destek uzmanları bulunmaktadır. Apple destek canlı sohbet hizmeti apple kullanıcılarına verilmektedir. Ürününüzün CCID veya IMEI numarasıyla giriş sistemi üzerinden destek alabilirsiniz. Herhangi bir sorununuz için mağazaları dolaşmak yerine ya da müşteri temsilcisine bağlamayı beklemekten ziyade apple destek canlı sohbet ile işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Apple destek için öncelikle karşınıza çıkacak iki seçenekten ihtiyacınıza göre olanı seçiniz. Yardım alınız veya bir onarım planlayınız. Bizimle konuşun kısmındaki yardım alın butonuna bastıktan sonra hangi ürünle alakalı işlem yapmak istediğinizi seçiniz. Karşınıza çıkan ekranda sorununuzu net biçimde açıklamanız için seçeneklerden birini seçmelisiniz. IMEI numarasını ayarlar>genel>hakkında kısmına girip öğreniyor ve boşluk bırakmadan girip ilerliyorsunuz. Daha sonra ise destek ekranı açılacaktır. Sorununuzun çözümünü nitelikli olarak öğrenip ürünle ilgili dilediğiniz soruyu iletebilirsiniz.

Apple Destek Canlı Sohbet Avantajları Nelerdir?

 • Size özel müşterinizle yazılı olarak istediğiniz kadar konuşma imkanı vardır.
 • Apple online destek sistemi sayesinde IOS yazılım özellikleriyle cihazınızla ilgili yazılımsal ve donanımsal tüm sorunlar tespit edilebilmektedir.
 • Merak ettiğiniz her konuda soru yöneltebilir ve yanıt alabilirsiniz.
 • Konuşma sırasında sohbetinizin geçmişinizi mailinize gönderebilirsiniz.
 • Bölgenizde bulunan Apple Premium Reseller mağazalarından online randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Apple Destek ile canlı sohbet etmek için şu adımları takip edebilirsiniz:

 • Apple Destek web sitesine gidin: https://support.apple.com/
 • "Destek Al" butonuna tıklayın.
 • Yardıma ihtiyacınız olan ürün veya hizmeti seçin.
 • "Sohbet" butonuna tıklayın.
 • Apple kimliğinizi ve şifrenizi girin.
 • Apple kimliğiniz yoksa bir tane oluşturabilir veya misafir olarak giriş yapabilirsiniz.
 • Sorgunuzun konusunu seçin.
 • "Sohbet Başlat" butonuna tıklayın.

Apple Destek Hizmeti için Ne Yapılır?

Ülkenizde veya bulunduğunuz bölgedeki Apple Destek telefon numarasını arayabilir ve bir apple danışmanı ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerinizle ilgili yaşadığınız sorunlarda bir uzmanla görüşmek ya da onarım talebi almak için apple destek uygulaması kullanabilirsiniz.

Sorununuzla ilgili olarak size yardımcı olabilecek ve çözüm bulacak bir Apple Destek temsilcisine bağlanacaksınız. Karşılaştığınız problemleri anlaşılır ve kibar bir şekilde anlatmaya çalışın. Karşılaştığınız sorunları mümkün olduğunca detaylandırmaya çalışın. Sabırlı olmak ve çözümü beklemek sorununuza yardımcı olacak.

İhtiyacınız olan yardımı dilediğiniz yolla alabilirsiniz. Telefonunuzla, sohbet hattıyla ya da e posta yoluyla he türlü bağlantı ile hizmetinizi alabilirsiniz. Hem detaylı bilgiye ulaşabilir hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ürününüzle ilgili yaşadığınız sorunu eksiksiz olarak aktarabilmeniz için apple destek canlı sohbet hizmetini kullanmanız sizlere yardımcı olacaktır.

Deritel Apple iphone aksesuarları sanal marketi.

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5