Makaleler » Mobil » THY, Avea ile Discover İstanbul mobil projesine imza attı

THY, Avea ile Discover İstanbul mobil projesine imza attı

Avea, Türk Hava Yolları (THY) Avea,  ile İstanbul hakkında doğru ve güncel bilgiye en kolay ulaşmayı  kişilerin hizmetine sunan  “Discover Istanbul” mobil uygulaması projesine  imza attı

Skytrax yolcu değerlendirme bilgilerine 4. kez Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi seçilen ve dünyada en fazla ülkeye uçan havayolu şirketi THY, İstanbul yolcularına kolaylık sağlayan mobil uygulamayı hizmete soktu.

Avea ana sponsorluğunda, İstanbul’u tanıtan ve dünya çapında şu ana kadar yapılmış en geniş çaplı mobil uygulama olan “Discover Istanbul”, sadece yerli ve yabancı turistlerin değil, İstanbul’da yaşayan İstanbulluların da aydalanabileceği bir uygulama olarak tüm iOS ve Andorid sistemli telefon kullanıcıları için geçerli olacak.

Discover Istanbul, İstanbul’da gezilecek yerlerden güncel kültürel haberlere, hediye, yemek, alışveriş, araç kiralama ve eğlence seçeneklerinden toplu taşıma araçlarının kullanımına kadar içeriği İngilizce ve Türkçe dil seçenekleriyle  güçlü bir altyapı ve hizmet seçeneği sunuyor.

Eğlenceden, ulaşıma, gezilecek mekanlardan konaklama bilgilerine kadar bir çok uygulamayı kapsıyor. Bu hizmetten yararlanan kişiler için yorum ve bilgilendirme servisi bulunuyor. İstanbul ile ilgili ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri en kısa yoldan ulaştıracak proje ile THY önemli bir başarıya daha imza atmış olacak.

THY “Avea ile imza attığımız Discover

Istanbul Shopping Fest, Istanbul Airshow gibi sponsorluklar ve Touristanbul gibi İstanbul’u destekleyici çalışmalarla İstanbul için hizmet üreten THY “Avea ile imza attığımız Discover İstanbul uygulamasıyla teknoloji hizmeti vermiş olacak.

“Yerli ve yabancı ziyaretçilerin A’dan Z’ye tüm sorularının cevaplarını Discover İstanbul’da bulacakları böyle bir projeye imza attıkları için birbiral olarak tarafları kutluyoruz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5