Makaleler » Mobil » Katlanabilir akıllı telefon satış raflarında

Katlanabilir akıllı telefon satış raflarında

Katlanabilir AKıllı Telefon gerçek oldu

Katlanabilir akıllı telefon yarışında bir adım öne çıkan firma Samsung oldu. Teknoloji devi Samsung, katlanabilir akıllı telefon modelini satışa sundu.

Mobil teknoloji kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği model beş aylık gecikmeden sonra katlanabilir telefonlar ilk kez Güney Kore’de satış raflarında yerini aldı.

Katlanabilir cep telefonu Nisan ayından beri sabırsızlıkla bekleniyordu, ce nihayet satışa sunuldu.

İnsan yaşamının en önemli teknoloji ürünü olan akıllı telefonlar artık bundan sonra katlanabilir özelliği ile daha fazla yaşamımızda yer alacak ve korunması ve taşınması daha kolay olacak..

Katlanabilir akıllı telefon modeli samsung kendi ülkesi Güney Kore’de satışa çıkardı. Akıllı Telefon bir kitap gibi açılıyor ve birçok uygulama bir anda yapılabiliyor. Ana ekranda aynı anda üç uygulamaya erişim imkanı sunuyor.

Katlanabilir ekran 200 bin kez açılıp kapatılabilen özellikte bir ürün. Buda kabaca beş yıl boyunca bir günde 100 kez açılıp kapatılabilir demektir.

Ürün Güney Kore’nin ardından 18 Eylül’de, Almanya, Fransa ve İngiltere’de de satışa sunulacak.

5G ile de uyumlu olan katlanabilir akıllı telefonların satış fiyatı yaklaşık iki bin dolar civarında.

Sekiz yıl gibi uzun bir süre üzerinde çalışılan katlanabilir akıllı telefonların satışa sunulması, ekrandaki bazı sorunlar yüzünden birkaç kez ertelenmişti.

Katlanabilir telefonlar artık yeni rekabet unsuru olarak mobil cihaz kullanıcılarının tercihlerinde olumlu yer edinecek.

Birbiral akıllı telefon aksesuarları

Kaynak: TRT Haber

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5