Makaleler » Teknoloji » Garantili toner dolumu için dikkat etmeniz gereken hususlar

Garantili toner dolumu için dikkat etmeniz gereken hususlar

Toner dolumu uzman kişilerce yapılmalı

Teknoloji artık yaşamımızın tüm alanında. Bilgisayarlar, tabletler, yazıcılar. Yazıcıların toner dolumu ise maliyet açısında tercih ettiğimiz bir uygulama. Yazıcı maliyetini geçen ve sık sık tükenen tonerler bizim için ciddi bir maliyet.

Orijinal tonerlerin yüksek fiyatla satılması adeta biziler için bir sorun. Orijinal tonerler ile tüketicilerden ciddi rakamlara ulaşan bütçeler ile adeta soygun düzeni.

Toner dolumu için en çok başvurduğumuz işlem ise biten tonerlerin dolumu. Bu konuda çok sayıda kırtasiye ve toner dolum firması yanı başımızda bizlere hizmet veriyor.
Tüm döner dolumu yapan firmalar bu konuda garantili dolum yaptıklarını iddia ediyorlar.

Çok sayıda bu işlemi yapan firmalar mağdur olduğuna şahit oluyoruz. Hatta bu sorunlar ile bizlerde karşılaşıyor ve yaşıyoruz. Ucuz yoldan yazıcımızın sarf malzemesini doldurmaya kalkarken cihazımıza zarar verebiliyoruz.

O zaman ne yapmalıyız. Yazıcımızın sarf malzemesini doldururken.

Toner Dolumu için dikkat edecekleriniz

Öncelikle çalıştığınız firmayı iyi tanımanız gerekiyor. Kaç yıldır bu işle meşgul. Teredütleriniz varsa o zaman dikkatli olun. Merkezi yerlerde olan firmalar bir adım olduğunu unutmayın.
İkinci olarak tanerinizin doluma uygun olup olmadığını kontrol etmeniz veya ettirmeniz gerekiyor.

Yıpranan ve çok sayıda dolum yapılan malzemelere dikkat etmeniz gerekiyor.

Üçüncü olarak kullanılan malzemenin uygun kalitede olması diğer bir husus.

Dördüncü olarak toner ciplerini değiştirtmeniz en doğru yol olacak. Bu belki az bir maliyet artışı yaratabilir ama kazanan siz olursunuz.

Beşinci olarak dolumu yapan personel deneyimli olmalı. Bu konuda çalıştığınız firmalardan bilgi alarak dolum işlemini yaptırmanız sizlerin faydasına olacak.

Teknoloji ürünleri satan ve bu konuda önemli merkezler haline gelen bölgelerde deneyimli çok sayıda firma bu hizmeti kaliteli olarak sunmaktadır.

Örnek olarak söylersek İstanbul için Mecidiyeköy, Kadıköy ve Perpa Ticaret Merkezi sizlere çok sayıda firma garantili olarak hizmet vermektedir.

Birbiral aşlesi Sizlere iyi bir alışveriş diliyoruz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5