Makaleler » Mobil » Deri Telefon Kılıfı ile mobil teknolojide A Kalite

Deri Telefon Kılıfı ile mobil teknolojide A Kalite

Deri Telefon Kılıfı

Deri telefon kılıfı daha şık dizaynı ve sağlam yapısı sayesinde çok tercih ediliyor. Özellikle taba rengi olan kılıflar, her zevke uygun tasarımları sayesinde kadın ya da erkekler tarafından kullanılabiliyor.

Deritel Deri Telefon Kılıfı

Hatırı sayılır bir birikim ile satın alınan telefonlarınızın zarar görmesini istemezsiniz. Özellikle iPhone marka telefonlar zarar gördüklerinde yüksek maliyetlere neden olabiliyorlar. İşte bu kılıflar, ergonomik yapıları ve mıknatıslı kapak sistemleri sayesinde tam güvenlik sağlar.

Bu kılıfların özelliği yalnızca bunlarla da sınırlı değil. Aynı zamanda kart ve bozuk paralarınızı da koyabileceğiniz gözlere sahip. Bu gözler sayesinde evden yalnızca telefonunuzu alarak çıkabilirsiniz. Bunun dışında ne başka bir cüzdana, ne de başka bir çantaya ihtiyaç duyarsınız.

Doğal Deri ve El Yapımı Telefon Kılıfı

El yapımı kılıfların çok daha uzun ömürlü olduğunu herkes bilir. Pazarlardan 15 – 20 TL gibi rakamlara, yalnızca görüntüsü hoşunuza gittiği için aldığınız kılıflar kısa bir süre sonra aşınacak ya da koruyuculuğunu kaybedecektir. Ancak doğal deriden, bu el yapımı telefon kılıfları uzun süre kullanıma uygun olarak hazırlanmakta.

Bu kılıflar adeta telefonunuz gibi sürekli olarak teniniz ile temas edecek. Asla güvenilirliğinden emin olmadığınız telefon kılıflarını satın almayın. Çünkü bu kılıflar kanserojen madde içerikleri nedeni ile sizlere ten yoluyla zarar verir. Deri kılıflar çoğu zaman kalite standartlarına uygun olarak hazırlanır ve asla yabancı madde içermez. Bu sayede hem size, hem de doğaya zarar vermez.

Yerli ve Kaliteli Telefon Kılıfları

İthal telefon kılıfları ile birlikte pek çok sağlığa zararlı içerik de ülkemize giriyor. Özellikle plastik içerikli kılıflar telefonunuzu korumadığı gibi, sağlığınıza da iyi gelmiyor. Bu kılıfların çoğu el yapımı olduğu için farklı hiçbir yabancı maddeyi içermiyor.

Hem tasarım açısından şık, hem sağlıklı, hem de yerli üretim olan bu kılıflar telefonlarınızı tam anlamıyla korumaya alıyor. Üstelik telefonunuzu dilediğiniz gibi kavrayabilmenizi sağlıyor ve kayma gibi istenmeyen durumlara sebep olmuyor. Üstelik doğada da çözünürlük gösteriyor ve plastik kılıflar gibi asla zarar vermiyor. Taba rengi telefon kılıfı, farklı renk seçenekleri ile de sizlerle.

Deritel Deri Telefon Kılıfları

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5