Makaleler » Teknoloji » Bu Klavye İle Tüm Cihazlara Kolay Erişim

Bu Klavye İle Tüm Cihazlara Kolay Erişim

PC Cihazlar ile yaşamımıza giren klavye yeni teknolojilerin çıkması ile yavaş yavaş etkinliğini azaltmaya başlamıştı. Teknoloji alanında meydana gelen yenilikler şimdi klavye için uygulandı ve kullandığınız bilgi cihazlarını artık bu ürün ile yönetebileceksiniz.

Easy-Switch teknolojisine sahip ürünler, bir tuşa dokunarak üç cihazı kullanma ve yönetme imkanına sahip olacaksınız. Bu cihazlar arasında kolayca geçiş yapma imkânı tanıyor.

Yeni LogitechDuoLink yazılımıyla çalışan Logitech MK850 cihaz ve Mouse Seti’nin yastıklı avuç içi desteği; rahat bir yazım pozisyonu sağlayan bilek içi desteği ve ayarlanabilir ayakları farklı kullanım yüksekliklerine olanak tanıyor.

bilgisayar, telefon veya tabletlerle rahatça erişebiliyor

Aynı klavye ve mouse ile sahip olduğunuz cihazlara erişimi sağlayarak konfor sunan MK580 Klavye ve Mouse Seti; Windows , Mac veya Chrome OS bilgisayarda; Android ve iOS mobil cihazlarda kolayca çalışıyor. Logitect Unifying USB veya Bluetooth Smart ile bilgisayar, telefon veya tabletlerle rahatça erişebiliyor ve yönetilebiliyor.

“Bir işi hızlıca çözmek gerektiğinde, çalışması masasının anahtarı rahatlıktır.” diyen Logitech Küresel ürün Direktörü Art O Gnimh, “Farklı cihazlardan araştırın, yaratın veya iletişim kurun… Gün içinde ihtiyacınız olan verimlilik ve konforu sunan MK850 Klavye ve Mouse Seti, cihazlar arasında kolayca geçiş yapıp işinizi hızla tamamlama şansı veriyor.” diyor.

Telefon ve tablet kullanımında daha fazla performans elde edebileceğiniz bu ürün için kullanıcıların deneyimleri nasıl bir sonuç vereceğini zamanla göreceğiz.

Logitech MK850 Performance Kablosuz ürünü ve Mouse Seti, $129+KDV tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla piyasaya sunuluyor.

Teknoloji alanında bu hızlı değişikliklerin gün yaşamımıza nasıl daha fazla etki etiğini artık hızlı bir şekilde yaşayarak görebiliyoruz.

Birbiral Teknoloji Yolunda

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5