Telefon Kılıfına İsim Yazma
Ürün Kodu : L01       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Deritel
11.80 TL   Kdv Dahil
-
+

Deri Telefon kılıfına isim yazdırma

Telefon Kılıfına İsim YazmaTüm Deritel cerçek deri cep telefonu kılıflarının üzerine isminizi yazdırma hizmeti deritel tarafından isteğinize uygun olarak yazdırılır. Sipariş verdiğiniz gerçek deri kılıfların üzerine istediğiniz ismi yazdırabilirsiniz. .lazer kesim ile yapılan yazma cüzdan kılıfların veya kılıfların üzerine yapılmaktadır.

Kendi isminizi veya sevdiğiniz kişilerin ismini telefon kılıfının üzerine yazdırarak sevdiklerinize güzel bir hediye verebilirsiniz.

Telefon kılıfına İsminizi yazdırarak kendi tarzınızı pekiştirebilir ve isminizi görsel bir sölen ile sunabilirsiniz. Arkadaş ve iş çevrenizde sizi yansıtacak ve özgün bir tarz ortaya koyacaksınız.

Deritel tarafından verilen bu hizmetin amacı tamamen aldığınız telefon kılıflarından memnun kalmanız.


Sevdiklerinize değerli bir hatıra

isim yazma veya telefon kılıfının üstüne baskı işlemi bir gün sonra siparişinizin kargoya verilmesine sebep olur.

Telefon kılıflarını seçtiğiniz zaman aynı zamanda telefon kılıfına isim seçeneğinizi siparişinize eklemeniz gerekiyor. Sipariş esnasında yazılmasını istediğiniz ismi tam ve eksiksiz olarak bildirmeniz gerekiyor.

Deritel itinalı ve özenle sunduğu bu hizmetten faydalanabilmeniz için deri telefon kılıfları arasından seçeeğiniz ürünler için size en iyi hizmeti sunamayı garanti ediyoruz.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten