Toptan Bileklik Satışına Başladı

  • Tarih |

Deritel Kaliteli ve Hakiki Deri Bileklikler

Deritel özgün ve şık tasarımlar ile başladığı deri bileklik serüvenine bir çok model üreterek devam ediyor. Deri bileklik yapımına yeni bir tarz ekleyen Deritel bu tarzını şimdiden piyasada söz ettirmeye başladı.

Bu başarıyı Toptan bileklik satışı ile yaygınlaştırmayı hedefliyoruz.

Bijuteri malzemelerini veya bileklik malzemelerini bir araya getirmeyi tasarım olarak kabul etmek doğru olmadığına inanıyoruz. Eminönü ve İstoç’ta birçok takı ve Bijuteri malzemeleri ve ürünleri satan firmalar ilgili ürünleri bir araya getirerek birçok model üretiyorlar.

Eminönü ve İstoç’ta bulunan firmalar ağırlıklı olarak ithal ürün getirip iç piyasaya sürüyorlar. Üretilen bu modeller tasarım ürünün değil montaj ürünü takı gurubuna dahi. Deritel için tasarım,  önceden bir konuyu belirlemek bu konuyu yansıtan yeni ve farklı bir bileklik ürününü üretmek olarak tanımlar ve ürünlerini bu anlayışa göre üretir.

Ayrıca Deritel yerli ve gerçek deri ürünler üretir ve bu ürünlere ilave olan malzemeleri de birinci sınıf malzemelerden seçer ve kullanır.

Deritel özgün ürünlerde kullandığı anlayış bileklik ürünlerinin bir konusunun yani bir anlatımının olması gerektiğidir. Bu sebeple Deritel özgün ürünler tasarlar. Deritel farklı bileklik ürünler imal eder. Deritel orijinal yani benzeri olmayan ürünler tasarlar ve üretir.

Deri bileklik ürünlerimizde bir konu yani bir anlatımı bulunan ürünlerimiz yeni tarzı ile görenlerin beğenisini kazanmaktadır. Bu beğeninin yaygınlaşarak devam edeceğini ve marka bilinirliğinin yerleşeceğini hedeflemekte olan firmamız bunun için sanal mağaza olan Deriten.com.com web sitesini deri ürünler olan bir sanal mağaza olarak hizmete sundu.

Öncelikler Deri bileklik serisi ile işe başlayan sanal marketimiz ülkemizde üretilen ve dünyanın bir çok ülkesinde satılan Tekin deri ürünleri olan cep telefonu kılıflarını satışa sundu. Perakende satışı yapan online mağazamızdan sonra toptan bileklik satışına başladı.

Kurumsal firmalara özel tasarım

Toptan bileklik için izleyeceğimiz politika kalite, markalaşma, özgün ve farklı olma gibi kurumsal anlayışları benimsemiş firmalar olacak. deritel kurumsal firmalar ile çalışacak.

Toptan satış için 0 212 438 10 79 nolu telefon veya info@deritel.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca trend@trendetiket.com.tr diğer mail adresimizdir.