Çok Amaçlı Taşınabilir Yer Yatağı

  • Tarih |

Çok Amaçlı Taşınabilir Yer Yatağı

Süper kolay kullanımlı bir ürünü daha birbiral.com sanal mağazamızda satışa sunduk. Katlanır Taşınabilir Yer Yatağı  ürünü ile evinize harika bir çok amaçlı kullanılan ürün ilave oldu. Yer minderi,  sezlong, koltuk, yer yatağı ve puf gbi bir çok amaçla kullanılabilir, pratik katlanabilir ve çok yer kaplamaz harika bir ürün. 

Katlanır Taşınabilir Yer Yatağı ile eviniz şenlensin

Kullanım süresi uzadıkça Çökme yapmaz. Kaliteli üretimi ile evinizin istediğinizde köşesinde yer yatağı ve minder olarak kullanabilirsiniz. Kullanım ve ihtiyaca cevap aldıktan sonra ise kolayca katlayıp  saklama çantası içine koyarak bir kenarda muhafaza edebilirsiniz. Şık bir puf olarak köşede üst üste koyarak muhafaza edebilirsiniz.

Dolgusunda kullanılan 14 densite 8 cm'lik Beyaz sünger ise kaliteli yer yatağını misafirleriniz için kullanabilir ve büyük bir zorluktan kurtulabilirsiniz..

Yer yatağı Dış kılıfı fermuarlıdır, kolayca çıkartılabilir ve 40° C de rahatlıkla yıkanabilir.

Katlanır Taşınabilir Yer Yatağı her evin temel ihtiyaçlarından biri olarak pratik bir ürün. 4 ayrı renk seçeneği ile evinizin eşya ve duvarlarına uyum sağlar.

Ürün Türkiye'de yerli ürün olarak üretilmekte olup dolgu malzemeleri farklı ve tekstil standartlarında üretilen ürünlerin kalitesinden farklıdır.
 
Yer Yatağı Bel Destek Yastığı 
 

  • İç Dolgusunda kullanılan 14 densite 8 cm'lik Beyaz sünger üretilmiştir.
  • Dış kılıf fermuarlıdır, kolayca çıkartılabilir ve 40° C de yıkanabilir.
  • Çökme yapmaz.

 
Ölçüleri:

  • Yatak olarak açıldığında  : 180x70x8 cm olur.
  • Puf olarak kullanımda : 70x63x25cm olur.

 
Paket içeriği:

1 adet Katlanır Taşınabilir Yer Yatağı birbiral.com sanal marketinde satışa sunuldu. Başarılı bir satış politikası ile sizlere pratik ve kolay ürünleri sunmaya devam ediyoruz.

Renkler : Kırmızı, Siyah, Mavi, Pembe