Tam Otomotik Kurulumlu Kamp Çadırı Satışa Sunuldu

  • Tarih |

Otomotik Kurulumlu Kamp Çadırı


Tam Otomatik Kurulumlu Kamp Çadırı. ile yaz tatilinizde unutulmaz bir anı ve heyecan ile geçirme fırsatı. Yaz tatili konseptini değiştirmek isteyenler için harika bir seçenek birbiral.com tarafından sunuluyor.
Özgür bir tatil seçeneği düşünenler ve tatile harcayacağı bütçeyi dikkate alanlar için iyi bir alternatif olan Tam Otomatik Kurulumlu Kamp Çadırı ile yazınız daha eğlenceli daha çeşitli ve daha doğal olacak.
Her sene aynı mekan, her sene ciddi bir bütçe vererek planladığınız tatiliniz artık özgür bir seçenekle yerine getirebilirsiniz. Otel yok, her sene aynı yazlık yok doğanın olduğu her yer artık sizin eviniz.
Kolay kurulumlu Kamp Çadırı pratik ve yer kaplamaz. Taşıma çantası sayesinde bisikletiniz, arabanızda veya sırt çantanızda taşıyabilirsiniz. Yıllardır doğal yaşam tutkunlarının vazgeçilmezi olan otomatik kurulum kamp çadırı ayrıca dağcılar, avcılar, izciler ve gençlik organizasyonu takipçilerinin tercihidir
Bu Kamp çadır size yaz aylarında sıcak gecelere rahmen rahatlıkla uyuyabileceğiniz huzur dolu bir gece sunuyor. Kapı sinekliği sayesinde ise sineklere karşı korunma iyi bir seçenek.
Çadırın kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Sadece 30 saniye gibi hızlı ve çabuk kısa bir sürede çadırınızı kurabilirsiniz. Toplamak isterseniz de yine kurulumda geçen süre kadar zaman harcarsınız.
Uzun bir tatili doğa ile yaşayarak geçirmek isteyenler için en iyi seçenek kamp çadırıdır.. Kamp çadırı sayesinde tatile çıktığını istediğiniz yerde mola yapabilir ve doğan ile birlikte dinlenebilirsiniz. keyfini çıkarabilirsiniz.
Kolay kurulumu, taşınması ve uygun bütçesi ile  macera ve doğa severlerin tercihi çadılar birbiral.com sanal marketinde satışa sunuldu.
 

Kamp Çadırı Ürün Özellikleri


Tek Hamlede kurulabilme imkanı.
30 Saniyede tomatik Kurulumludur.
Tabanı ve Tavanı su geçirmez
·Kolay ve Pratik taşıma çantalıdır.
Kapı Sinekliği ile koruma
Otomatik Kurulumlu Kamp Çadırı 2-3 Kişilik (150x200)
Otomatik Kurulumlu Kamp Çadırı 4-5 Kişilik (200x200)
Otomatik Kurulumlu Kamp Çadırı 6-7 Kişilik (200x250)
(250x250) Kapalı Ağırlık:2950 gr, Kapalı Çanta Ölçüleri:88x18x18 cm

Paket içeriği
·         Kamp çadırı brandası
·         Fiberoptik çıtalar
·         Çadır sabitleme kazıkları
·         Pratik taşıma çantası