Birbiral.com kolay ve kaliteli alışverişin adresi

  • Tarih |

Birbiral sanal marketi olarak 2008 yılında isim olarak başlayan ve domain kaydı ile remileştirilen proje arada geçen yıllara rağmen somut olarak başlayamadı.

2019 yılında değişen Türkiye ve ekonomik şartların olumsuz olarak seyretmesi projemizi tekrar uygulama gündemine soktu. Üretimin ülke içerisinde zorlaştığı, tüketimin ise daraldığı bu zamanda yerli ürünlere daha dazla yer verecek bir sanal market ihtiyacına cevap vermek üzere birbiral.com yola çıktı.

Yerleşik ve sektörde başarılı e ticaret firmaları ise binlerce tekrarlanan mağaza ve ürün ile tüketicileri yorduğu kanatini taşıyan birbiral.com bu ihtiyaçtan yola çıkarak gerektiği kadar marka, gerektiği kadar ürün ve bilinçli alışveriş vizyonu ile sanal marketini ticari yaşama dahil etti.

Birbiral sizin için üretim ve toptan ticaret yapan firmaları araştıracak içlerinden tüketici açısından kalite ve kolaylık sunan firma ve markalar ile çalışacak.

Sizler için ürünler, kalite ve fiyat analizi yapacak ve sonra bu ürünleri mağazamızda satışa sunacak.

Tüketiciyi yoran kampanyalara yer vermeyecek ve sürekli heaplı fiyat politikası izleyecek. Tüketicileri alıverişe özendirmeyecek ve yönlendirmeye çalışmayacak.

Tüketiciler ihtiyaç duydukları ürünleri yine ihtiyaç duydukları zamanda ürünlerin içinde inceleyerek alabilecek. Yine tüketiciler ihtiyaç duydukları ürün ve çeşitleri birbiral.com’a bildirmek sureti ile bizleri harekete geçirecek ve bizlerde gerekli araştırmalar sonucunda bu hizmeti alabilecek ve talep edecekler.

Birbiral yaşama değer katan alışveriş platformu